Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

YEMEKTEN, RESİMDEN VE DANSTAN SONRA SIRA HEYKEL YAPMAYA GELDİ

Aralık 2018


YEMEKTEN, RESİMDEN VE DANSTAN SONRA SIRA HEYKEL YAPMAYA GELDİ

 5 şehirde yer alan, İstanbul’da 2 şubesi bulunan Masterpiece Atölye; Resim, heykel, string art, ritim ve terrarium dallarında hem firmalara özel, hem gruplara özel dersler veren bir kurum. Aynı zamanda bireysel katılımları da mevcut. Masterpiece’e daha önce de resim için gitmiştik, bu ay ki etkinliğimiz heykeldi. İlgili dallarda hiçbir eğitimiz olmasa da, ya da yeteneğiniz olmadığı düşünseniz bile eğitmenler eşliğinde her şey çok daha kolay oluyor. Haftanın yorgunluğunu atmak için bire bir, sanat ile dolu keyifli bir seanstı. Herkesin kendi elinden ve yeteneğinden Unicorn heykelleri, biten etkinliğin en büyük hatıraları. Bu etkinlik için INTERLINK’e teşekkür eder ve sözü katılımcı arkadaşlarımızın yorumlarına bırakıyoruz.

Pınar KAYA
Masterpiece sanat etkinliğine yapılan ikinci etkinlikte, ilki kadar güzel geçeceği düşüncesiyle katılım yoğundu. Sanatsal olarak bana uzak olan heykel dalından bu kadar eğlenmiş olarak ayrılmayı beklemiyordum. Şirketimize bu olanağı sağladığı için teşekkür ederim.

Seher ŞEN
Daha önce de resim etkinliğine katılmıştım. Her gittiğimde farklı bir keyif aldığım, her şeyden uzaklaşıp günün stresini attığım bir aktivite. Saflığın, güzelliğin ve benzersizliğin simgesi olan Unicorn’u yapmaya çalıştık. Her ne kadar çok başarılı olamasak da, grup olarak çok ama çok eğlendik. Masterpiece etkinliklerinin devamının olmasını dilerim. Teşekkürler INTERLINK…

Bülent KAYA
İlk defa katıldığım şirket etkinliğinde beklediğimden çok daha fazlasını buldum. Geceye başlarken önümüze koyulan kil parçasının, etkinlik sonunda bir heykele dönüşmesi ve bunu 2 saat gibi bir sürede yapabilmemiz müthiş bir deneyim. Bu güzel gece için INTERLINK ailesine teşekkürler.

Dilara OFLUOĞLU
Gözümüzden yaş gelene kadar güldüğümüz detoks etkisinde bir etkinlik oldu. Unicorn’ larımızı daha sevimli yapabilmeyi başarabilseydik bizden iyisi yoktu. Güzel anılar biriktirmeye vesile olan herkese teşekkürler.

Nur İKİNCİ
Daha ilk dakikalarda yerlerimizi alırken eğlencemiz başladı. Önümüzde duran kalıp şeklince küt bir kil ve etkinlik sonunda ortaya çıkardığımız Unicorn’larımız çok eğlenceli vakit geçirmemize sebep oldu. Çalışanlar olarak artık her etkinliği daha da çok merak ederek bekliyoruz.

Deniz ER
ilk kez katıldığım bir şirket etkinliği olmasına rağmen bana göre en eğlenceli ve keyifli olanını tercih etmişim. Haftanın yorgunluğunu alabilecek kadar güldürüp eğlendiren bu etkinlik için herkese teşekkürler.

Burcu ÖZDEMİR
Masterpiece aracılığıyla gerçekleştirdiğimiz heykel etkinliğinde on kişilik bir ekiple birlikte olmak, sanatsal bir çalışma yapmanın mutluluğunu yaşamak çok keyif vericiydi. Firmaların gerçekleştirmiş oldukları şirket etkinliklerinin sanat, sosyal sorumluluk, hayırseverlik vb. türde olmasının firmanın dünyaya bakış açısıyla bağlantılı olduğuna inanıyorum ve bu imkanı tanıyan INTERLINK ailesine teşekkür ederiyorum.