Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

VODAFONE’DAN TEŞEKKÜR MEKTUBU

Mayıs 2013


VODAFONE’DAN TEŞEKKÜR MEKTUBU

Vodafone ile birlikte devreye aldığımız “kamupanya” projemiz rekorlarla          2. Yılına giriyor. Tam da bu noktada tarafların ortaya çıkardığı bu başarılı sonuçlar VODAFONE‘un bizleri teşekkür mektubu ile ödüllendirmesi bir defa daha yaptığımız işlerin başarısından dolayı bizleri onurlandırdı. 26 yıldır sektöründe liderliğini açık ara koruyan ve sektörüne yön veren INTERLINK yaptığı başarılı projelerin ardından farklı sektörlerin dünya devlerinden birbiri ardına teşekkür mektupları almaya devam ediyor. Bizlerde bu başarımızı taçlandıran övgü dolu bu mektupları sizlerle düzenli iletişim aracımız olan bu mecrada paylaşmaya devam ediyoruz.

 “Vodafone Kamu Avantaj programının en önemli projesi Kamupanya online alışveriş portalımızın yönetiminde, ürünlerin tedariğinde, müşteri iletiminde ve satış sonrası hizmet desteği verilmesinde, verdiği destek ile projenin ana yöneticisi INTERLINK, göstermiş olduğu performans ile kurumumuzu memnun etmiş, hızlı hareket kabiliyeti ile sorunların üstesinden gelmiş, Vodafone gibi önemli bir marka adı altında yürüttüğü işlerde markamıza olan güveni pekiştiren iş sonuçlarına imza atmıştır. Kendilerine teşekkür ediyor, uzmanlığında olan alanlarda yeni projelerde çalışma dileğimizi ifade ediyoruz”

 INTERLINK olarak VODAFONE’a iş ortaklığımız süresince bizlere katmış olduğu değerden dolayı teşekkür eder, kampanya döneminin birlik ve beraberlik içerisinde devam etmesini umut ederiz.