Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

SİZLER İÇİN TATTIK: Eskibağ Restaurant

Temmuz 2013


SİZLER İÇİN TATTIK: Eskibağ Restaurant

Birkaç Adım Ötedeki Sükunet... Ailenizle, arkadaşlarınızla denizin keyfini çıkarabileceğiniz, teknenizle İstanbul'un kalabalığından uzaklaşarak sığınabileceğiniz bir kaçış yeridir, Eskibağ Aile Plajı ve Restaurantı... Rotanızı, Büyükada'nın güneybatısına, Viranbağ Mevkiine çevirdiğinizde sizi, hazır bekleyen bu gizli koyu bulacaksınız. Sağlam ve güvenli tonozlara teknenizi bağlayıp, denizin ve güneşin keyfini çıkarabileceğiniz, hem eğlenip hemde dinlenebileceğiniz bir ortam.  Tekneniz mi yok?, Büyük ada iskelesinden Eskibağ restorant teknesiyle 15 dakikada ücretsiz olarak ualaşabilirsiniz. Ayrıca karadan ulaşımda mümkün fayton veya bisikletle ada ormanları içinden geçerek ulaşabilirsiniz.

Eskibağ Restaurantı, belirli tariflere bağlı kalmadan, usta ahçının maharetli elinde hazırlanarak, lezzetli yemeklerden oluşan bir menüyle size hizmet vermektedir. Zengin bir kahvaltı sofrasından günlük avlanan enfes deniz lezzetleri, ızgara çeşitleri, zengin alternatifli mezeler, çeşitli garnitürler, ahçıya özgü salatalar ile muhteşem öğle ve akşam yemekleri damak tadına güvenenleri beklemekte... Ayrıca sıcak yaz günlerinde plajın barında, sizin için hazırlanan özel kokteyl ve içkileri yudumlayarak serinleyebilirsiniz. Bütün bu lezzetleri, ister teknenize getirilerek, isterseniz restauranta gelerek tadabilirsiniz. Plajda, şezlong, şemsiye, duş, kulvar şamandıralarıyla çevrilmiş güvenli yüzme alanları, denizde güneşlenebileceğiniz deniz dubaları gibi olanaklarla, rahatlığınız için tüm ayrıntılar düşünülmüştür. Yaz aylarında belirli günlerde, farklı konseptlerde hazırlanan gece eğlencelerine ayrıca eşlik ederek, Büyükada'nın gece seyrine kavuşma imkanı da bulabilirsiniz.

Beğendiklerimiz: Fırında Sebzeli Levrek, Ahtapot salata, Yeşil Roka Salata, Eskibağ Koruk.

 

www.eskibagbutikhotel.com 

Tel.: (0216) 382 6178 – 0535 521 2724

Plaja merkezden gelmek isteyenler için, belirli saatlerde (10:00, 11:00, 12:00, 13:00) Mavi Marmara İskelesi yanında, ücretsiz tekne servisi bulunmaktadır.