Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

SEKTÖRDE YENİ BİR İLK DAHA: SADAKAT WORKSHOP’ U

Mart 2018


SEKTÖRDE YENİ BİR İLK DAHA: SADAKAT WORKSHOP’ U

Bu ay, Koç Üniversitesi’ nin en köklü etkinliklerinden biri olan Pazarlama Kulübü’ nün düzenlediği Kamp’18’ de Interlink fiirketler Grubu olarak Sadakat Programları Workshop’ u gerçekleştirdik.  fiirketimizin Sistem Koordinatörlerinden Can Taşcıoğlu’ nun Sadakat Programlarımız ve kullandığımız modüller hakkında yaptığı sunumla başlayan programımız katılımcıların aktif bir şekilde rol aldığı workshopumuzla devam etti. 24 katılımcının dahil olduğu workshopumuzda, 8’ er kişilik 3 grup oluşturduk. Her grup farklı bir firmayı temsil ediyordu. Firmalar için birer tane marka belirledik. Seçtiğimiz markaları, güncel kataloglarımızı kullanarak daha iyi örneklendirebilmek ve gerçek hayata kolaylıkla adapte edebilmek adına çalıştığımız firmalardan tercih ettik. Her grup için kampanya yapacakları ürünlerinin tedariğini sağladıktan sonra workshopumuza başladık. Gruplardan ayrı ayrı içeri girip ellerinde kendi firmalarını temsil eden ürünlerle  Sadakat Programları ve Modülleri hakkında yaptığımız sunumdan anladıklarını yeni bir kampanya başlatıyormuş gibi sürecin en başından sonuna kadar canlandırmalarını rica ettik. Ekipler kendi aralarında iş bölümü yaptılar. Süreci baştan sona en doğru şekilde canlandıran ve tüm modülleri uygulayan gruba küçük hediyeler dağıttık. Her grup, ayrı ayrı gösterdikleri profesyonellikle bizim de keyifli bir workshop geçirmemizi sağladı. Bu etkinlikte yer almamızı sağlayan başta Pazarlama Kulübü olmak üzere Koç Üniversitesi’ ne ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Workshopumuza katılan katılımcılarımızın geri bildirimleri de bizleri çok mutlu etti, hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz.                   

TUNABERK ALMACI: Koç Üniversitesi’ nde düzenlenen KAMP’18 etkinliğine katıldım. Etkinlik vasıtasıyla INTERLINK’ in workshopuna katılma fırsatı buldum. Workshop sayesinde hem INTERLINK hem de sektör hakkında daha çok bilgi edindim. İleride meslek ve sektör seçimimde çok katkısının bulunacağına inanıyorum. Workshop sırasında yapılan yarışma hem diğer katılımcılarla tanışmamı sağladı hem de daha interaktif bir şekilde sıkılmadan öğrenmemi sağladı.                                                                                                                  

TUNAHAN ÖZTÜRK: Gerçekten bana çok şey katan bir workshoptu, diğer katılımcılara da aynı derecede çok iyi etkisi olduğunu gelen feedbacklerden anladım. Benim düşünceme göre INTERLINK Şirketler Grubu KAMP etkinliğine katılan en verimli şirketlerden biriydi. Sonraki etkinliklerde de INTERLINK Şirketler Grubu’ nu tekrar görmeyi umuyorum. 

EMRE VATANSEVER: Bu güzel workshopu ile biz gençlerin bakış açısına bambaşka bir derinlik kazandıran INTERLINK’ e, bizle geçirdiği güzel vakit için sonsuz teşekkürler. Kendileriyle KAMP’ 19’ da da buluşmayı umut ediyorum. 

KATYA SAÇKAN: Sektöre getirdiği yenilikçi bakış açısındaki INTERLINK, KAMP’ 18’ deki workshopu ile daha yolun başındaki biz gençlere birçok yeni bilgi ve bakış açısı kazandırdı. İleride bu sektöre yönelip yönelmeyeceğimizle ilgili kafamızdaki soru işaretlerini sildiği kanısındayım. Ekipteki herkese bu interaktif workshop için teşekkürler.  

NİHAN ÖZÜUĞURLU: Koç Üniversitesi’ nde yapılan KAMP'18 etkinliğinde INTERLINK şirketinin workshopuna katıldım. Etkinliğin bana kattığı önemli noktalardan biri de INTERLINK şirketini çok daha yakından tanıtması oldu. Aynı zamanda sektör hakkında da daha verimli bir şekilde bilgi almış oldum. Çok yararlı bir etkinlik oldu.  

SİNEM HOCAOĞLU: INTERLINK workshopu gerçekten de katıldığım en iyi workshoplardan biriydi diyebilirim. Workshop boyunca gelecek ve kariyer hakkındaki planlarım netlik kazandı ve hangi alana yönelmem gerektiğini daha iyi anladım. Kısacası bu workshop sayesinde hangi sektörde çalışmak istediğimi ve kendimi keşfettiğimi söyleyebilirim. Workshoptan çıkınca böyle düşünenin sadece ben olmadığımı da anladım. Bu deneyimi bizlere kazandırdıkları için bütün INTERLINK çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum.