Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

PROMO PUAN YAPI SEKTÖRÜNDE DE BAŞLIYOR!

Mayıs 2008


PROMO PUAN YAPI SEKTÖRÜNDE DE BAŞLIYOR!

Mart ayında başlayan PROMO CLUB’ın FMCG sektörüne yönelik üyelik sistemi 20 günlük yoğun bir çalışma ile tamamlanmış olup Türkiye genelinde 126.480 nokta (Bakkal, Market, Yerel zincir, Şarküteri, Tekel bayi) PROMO CLUB üyesi olmuştur. Bütün üyelerin Üyelik kartları, kapı stickerları ve PROMO PUAN katalogları ellerine geçmiştir. Firmaların hızla PROMO PUAN dağıtmaya başlamısı üzerine diğer sayfamızda göreceğiniz üzere şimdiden hediye talepleri başlamıştır.

Promo Puan FMCG’ de başarıyla çalışmaya devam ederken 2. aşamaya geçilmiş ve YAPI sektörde de gerek üyelik, gerekse katalog çalışmaları başlamıştır.

YAPI sektöründe bu zaman kadar gerçekleştirmiş olduğu binlerce başarılı kampanya ile sektörün devlerine hizmet veren INTERLINK, PROMO CLUB ve PROMO PUAN sistemlerini Yapı sektörüne de sokarak, sektöre yeni bir soluk verecek olan “Ortak Sinerji” yi başlatmaktadır.

 YAPI Sektöründe  ilk başta INTERLINK database’inde bulunan 56.000 kişi ve satış noktasının (Yapı malzemesi satan noktalar, Mimarlar, Satın almacılar, Ustalar) PROMO CLUB üyeliği hedeflenmektedir. FMCG sektöründe olduğu gibi YAPI sektöründe de Club sisteminin kurulması, Üyeliklerin gerçekleştirilip, Üyelik kartlarının, Kapı stickerlarının, PROMO PUAN kataloglarının hazırlanıp üyelere ulaştırmasına kadarki bütün organizasyon ve maliyetler INTERLINK tarafından karşılanmaktadır.

Bildiğiniz gibi Promo Puan, son kullanıcıların farklı markalardan alım yaptıkça ortak puan biriktirmesini sağlamaktadır. Bu sistem sektördeki firmalar ve profesyonel kullanıcılar tarafından büyük ilgi ile karşılanarak Puan sistemlerine sadakatin daha da artmasını sağlamaktadır. PROMO PUAN dağıtan firma kısmında ise, operasyonun tümünün INTERLINK tarafından yürütülüyor olması, maliyetlerin çok uygun olması ile birlikte önemli bir şeffaflık ve kolaylık sağlamaktadır. FMCG sektöründe devam eden sistemden alınan geri dönüşler ve deneyimlerle PROMO CLUB ve PROMO PUAN sistemlerinin YAPI sektöründe de kusursuz bir şekilde işleyeceğinin müjdesini verebiliriz.

Bu zamana kadar hizmet verdiğimiz siz değerli kuruluşlarla güven, hız ve çözüm odaklı bir iş birliği içerisinde olarak, gücümüzü sizlerden aldık. PROMO CLUB ve PROMO PUAN sistemleri bu birikimlerin neticesi ile  sizlere büyük bir geri dönüş sağlayarak, pazar paylarınıza yükselen grafikler olarak direkt etki edecektir.

INTERLINK’ in  Puan Promosyon sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle çok güçlü bir proje şeklinde sahaya çıkan PROMO CLUB ve PROMO PUAN sistemleri,  önümüzdeki dönemlerde diğer sektörler ile devam edeceğini belirtmek isteriz.

YAPI sektöründeki değerli iş ortaklarımıza bol PROMO PUAN’lı günler dileriz…