Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

PROMO PUAN KATALOGLARI DAĞITILDI

Mart 2008


PROMO PUAN KATALOGLARI  DAĞITILDI

Değerli iş ortaklarımız ,

 

Gurur ve mutlulukla Promo Puan kataloglarının Promo Puan Club kartlarının, Promo Puan üye iş yeri etiketlerinin FMCG sektöründeki 120.000 noktaya dağıtıldığını ve Promo Puan’ ın artık başladığını duyururum.

 

Mart 2008 promosyonda bir dönüm noktası oldu bile. Promo Puanın ilk tanıtımını yaptığımız Kasım 2007 ve sektörlere özel tanıtımlarını yaptığımız Aralık ayından bu yana sizlerden gelen acele edin, daha fazla bekletmeyin talepleri, bize bu kataloğu hazırlarken, uzun günler ve geceler  boyu çalışma gücü ve morali verdi.

Yaklaşık 3 yıllık bir çalışmanın ürünü olan PROMO CLUB ve PROMO PUAN projemiz, her zaman ilkleri gerçekleştirmeyi amaçlayan INTERLINK’ in 20 yıllık tecrübesi ile ortaya çıkmış ve promosyonda ortak sinerjiyi amaçlayan bir projedir. Promo Puan ile hedef kitlenize en efektif şekilde ulaşarak, kampanyanın geri dönüşlerini büyük cirolar ile alacağınızışimdiden kestirmek pekde güç değil.

 

Şu anda 120.000 bakkal ve marketten oluşan PROMO CLUB üyeleri kapılarına PROMO CLUB çıkartmalarını yapıştırmış, içeri girip PROMO PUAN verecek şirketleri beklemeye başladılar bile. Kataloğu eline ulaşan Club üyelerinin çağrı merkezimizi arayarak bize sordukları sorular ve yorumları, Türkiye’de promosyonda bir dönemin kapandığının ve yeni bir dönemin açıldığının tespitidir. Katalogda numarası yer alan çağrı merkezimizi arayarak teşekkür eden bakkal ve marketlere asıl biz teşekkür eder,  onlara bol PROMO PUAN’lı günler dileriz.

Evet FMCG sektöründeki değerli iş ortaklarımız, promosyon yapmak istediğiniz satış noktalarınız PROMO PUAN uygulaması için hazır. Şimdi sıra diğer sektörlerde. PROMO CLUB çok yakında Yapı, Kozmetik, Sağlık, Akaryakıt, Otomotiv sektörlerinde de çalışmaya başlayacak. Bu sektörlerde de ortak sinerji ile çok büyük hareketlilik getireceğimizi şimdiden görüyor ve heyecanlanıyoruz.

PROMO CLUB sistemimizin ortaya çıktığı ilk günden beri bizlere destek olan değerli iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

Herkes için tekrar hayırlı olması dileğimle.

Grup Satış Direktörü

Birol KOCAGÖZ