Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

ON TRADE SUNUMU YAPILDI

Haziran 2008


ON TRADE SUNUMU YAPILDI

İlk olarak FMCG sektörünün Geleneksel ve Modern satış kanallarında (Off Trade) uygulanmaya başlayan PROMO CLUB projesi, hızlı büyümesini devam ettiriyor.  Ortak Sinerji avantajlarını, alternatif satış kanallarına taşıma hedefimiz doğrultusunda, On Trade satış kanalına yönelik olarak yeni bir proje geliştirdik.

Projemizin sunumu,   3 Haziran Salı günü   4. Levent’ teki merkez ofisimiz de, FMCG sektörünün önde gelen markalarının katılımı ile gerçekleşti. Promo Club On Trade projesi sayesinde, restoran, cafe, bar, otel gibi açık servis yapan tüm işletmeler ve bu işletmeler de çalışan şef, garson, barmen gibi tüm servis elemanları farklı ürün gruplarından kazanacakları Promo Puanlarla (Ortak Sinerji) çok daha büyük hedeflere ulaşma fırsatını yakalayacaklardır.

On Trade Promo Club projesinde üyelik hazırlığı INTERLINK tarafından yapılacak, her ürün grubunda yalnızca 1 firma projeye katılabilecektir. Belirlenen firmalar irtibatta olmak istedikleri ve Promo Club üyesi olmasını istedikleri  işletmeleri ve servis elemanlarını INTERLINK’in bu konuduki mevcut datası ile birleştireceklerdir. Bu ortak data ile oluşan PROMO CLUB üyeleri katılımcı firmalardan PROMO PUAN kazanacaklardır. Katılımcı firmalar, satışa verecekleri puanların yanı sıra, tanzim, teşhir, eğitimlere katılma, tanıtım ve gizli müşteri memnuniyeti gibi birçok işleme de PROMO PUAN verebileceklerdir.

PROMO PUANLAR firmalar tarafından istedikleri teknikte (Çek, Fatura üstü, El terminali vs) dağıtılacak olup dağıtım sonrası kime ne kadar puan verildiğinin bilgisi INTERLINK’ e geçilecektir. INTERLINK bu PROMO PUAN bilgilerini PROMO CLUB üyelerinin PROMO PUAN Cari Hesaplarına kaydedecektir. Birikmiş PROMO PUANLAR her ay SMS yoluyla üyelere hatırlatılarak sisteme sıcaklıkları devam ettirilecektir. Bu uygulamada Data çalışması, Katalog, Föy, Club kartı, Gönderim bedeli, SMS, Cal Center, Hediye Bedeli, Kargo bedeli ve Raporlama maliyetlerinin hepsi INTERLINK tarafından karşılanacaktır.

Çok başarılı geçen sunum sonrası ofisimizin terasında gerçekleştirdiğimiz kuzu çevirme partisi, her ne kadar idari amirimizin kuzuyu geç yakalamasından dolayı geciktiyse de oldukça renkli geçti.

 

PROMO CLUB ÜYELERİNDEN TELEFON YAĞMURU

Türkiye genelinde ve FMCG sektöründeki 126.480 adet Promo Club üyesi Bakkal, Market,  Yerel zincir, Şarküteri ve Tekel bayisi PROMO PUAN sistemimize yoğun ilgi göstermeye devam ediyor. Promo Club üyesi satış noktaları çağrı merkezini arayarak sormuş oldukları sorulara anında cevap alabiliyorlar. Satış noktaları sisteme hemen entegre olarak özellikle yüklü mal çekmeden önce çağrı merkezimizi arayıp Promo Puan veren markaları öğrendikten sonra satınalmalarını gerçekleştiriyorlar.