Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

MARMARABİRLİK’TEN INTERLINK’E TEŞEKKÜR

Eylül 2012


MARMARABİRLİK’TEN INTERLINK’E TEŞEKKÜR

MARMARABİRLİK ve INTERLINK işbirliği ile gerçekleştirilen ‘2012 Geleneksel Satış Noktaları Baremli Hediye Kampanyası’ sektörde büyük bir ilgi uyandırdı.  Kampanya sayesinde birçok yeni satış noktası kazanıldığı gibi, yüksek rafta bulundurma payına ve ciroya ulaşıldı. Marmarabirlik Pazarlama ve Satış Müdürü Sayın Tuncay KURAL ve Pazarlama ve Satış Müdür Yardımcısı Sayın Nebi SÜR, Elektronikten beyaz eşyaya, bisikletten arabaya kadar birçok ürünün hediye edildiği bu başarılı kampanyanın oluşturmasından, yapılan çalışmalardaki başarısından ve elde edilen sonuçtaki katkısından dolayı INTERLINK ŞİRKETLER GRUBU’na teşekkür etti. Marmarabirlik bu teşekkürü yazılı olarakta vererek INTERLINK ŞİRKETLER GRUBUNU  onurlandırdı.

INTERLINK ŞİRKETLER GRUBU olarak iş ortaklığımız sürecinde bizlere katmış olduğunuz değerden dolayı sizlere ve nezdinizde bütün Marmarabirlik ailesine teşekkürlerimizi sunar, kampanya döneminin birlik ve beraberlik içerisinde devam etmesini umut eder, bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar dileriz.

MARMARABİRLİK ve INTERLINK işbirliği ile gerçekleştirilen ‘2012  Satış Noktaları Baremli Hediye Kampanyası’, sektörde çok büyük bir ilgi uyandırdı. “Hediye Yağmuru Başlıyor’ sloganı ile MARMARABİRLİK bayilerinden alım yapan  satış noktaları için düzenlenmiş olan kampanya sonucunda, hem mevcut satış noktalarında yüksek rafta bulundurma payına ulaşılmış hem de satış artışı ile birlikte çok kısa sürede yeni müşteri sayısında artışlar gerçekleşmiştir. Her zaman olduğu gibi bu kampanyada da kampanya kurgusundan, ürün tedariklerine, lojistik ve kargo süreçlerinin yönetiminden raporlama alt yapısına kadar bütün süreçler INTERLINK tarafından gerçekleştirilmiştir. MARMARABİRLİK kampanya süreci sonunda, başarılarından dolayı tarafından INTERLINK’i teşekkür mektubu ile onurlandırılmıştır.