Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

KORAMIC’ TEN TEŞEKKÜR MEKTUBU

Nisan 2014


KORAMIC’ TEN TEŞEKKÜR MEKTUBU

Bu yıl 13. Yılını dolduran iş ortaklığımız kapsamında INTERLINK olarak KORAMIC ile bugüne kadar bayi, tali bayi, perakendeci, usta, son tüketici gibi KORAMIC’ in tüm iş ortaklarına her yıl birden fazla satış artışı ve sadakat sağlayıcı kampanyaları başarı ile yönettik ve yönetmeye devam ediyoruz. Bu kampanyalarda en pratik yöntemden en karmaşık çok katmanlı sistemlere kadar tüm anahtar teslim sadakat programı çözümlerini kullanarak her zaman başarı çıtası yukarıya taşımaya devam etmekteyiz. Sadakat programları konusunda  tercihini bizden yana kullanmış olan  Koramic firmasının, firmamızla paylaşmış olduğu 'Teşekkür Mektubu’ nu siz, değerli okuyucularımızla paylaşmak istiyoruz.

 INTERLINK ile 2001 yılında başlayan stratejik iş ortaklığımızda grubumuz bünyesinde satışta bulunan bütün ürün gruplarının ticari kanalda (bayi, tali bayi, alt bayi, perakende satış noktası) üzerinden Mimar, Mühendis, İnşaat Firması, Dekorasyon Firmaları ve uygulamacı ustalara kadar olan zincirde satılması noktasında yapılan bütün müşteri sadakat kampanlarında anahtar teslim hizmet alış ve almaya devam edilmektedir.

 Bütün kampanyaların kampanya kurgusundan lansmanına, katalog-kit-broşür ve tüm kampanya basılı metaryellerinin hazırlanmasında ürün ve hizmet tedariklerine, puan ve ödül club portalerinin yönetilmesine, hediye taleplerinin toplanması, kupon, barkod, küpür, puan kartı ve puan stickerlarının toplanması, sayılması, tasnif ve kontrollerinin yapılarak puan havuzuna ve yazılımlarına yüklenip raporlanmasına, hediye taleplarinin tedarik edilerek kargo ile ulaştırılması ve tüm süreçlerin takip ve sonuçlandırılarak raporlanmasına kadar olan bütün süreç başarı ile yönetilmiş ve halihazırda yönetilmektedir.

 Bizlerde çözüm ortağı olarak bizleri seçen tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyoruz.