Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

KONFERANSIMIZ İÇİN NE DEDİLER?

Ekim 2017


KONFERANSIMIZ İÇİN NE DEDİLER?

18 Ekim tarihinde Çırağan Sarayı’ nda 6’ncısını düzenlediğimiz INTERLINK Sadakat Programları Konferansı’mıza katılan değerli konuklarımızın konferans ile ilgili düşüncelerini sizlerle paylaşıyoruz;

Güran NAKİBOĞLU (Vodafone - Temel Ürünler Paz. Kıdemli Müdür) : INTERLINK’in bizi böyle güzel bir yerde ağırlaması çok iyiydi. Program da verilen bilgilerin özellikle sektöre, ürün yapısına ve işleyişine meraklı olan insanlar için çok yararlı olduğunu düşünüyorum.

Reylan Atakan KARTAL (VitraFix - Marka Yöneticisi) : Sadakat Programlarının firmamız açısından avantajları, öncelikle ustaların gerçek olup olmamasında ki sağladığı kolaylık, datalara ulaşmaktaki kolaylık ve doğru kişilere hediye verebilmektir.

Erdem SALAY  (Ülker - Satış Yöneticisi) : INTERLINK Sadakat Programları; zaman, maliyet, tedarik, muhasebeleştirme ve satın alma operasyonlarının hepsini ikinci plana atmak ve daha rahatlıkla aktivite tasarımı yapmamızı sağlamaktadır.

Başak GÜNEŞ  (Ülker/Pasifik - Etkinlik Pazarlama Müdürü) : Güzel ve bir o kadar faydalı bir organizasyon oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

 

Yasin SALMAN (Bizim Toptan - CRM Uzmanı) : Gerçekleştirdiğiniz bu güzel organizasyon için teşekkür ederiz.

Ozan ATABAY (Koramic - Sermix Ürün Yöneticisi) : INTERLINK’e daveti için teşekkür ederim. Sadakat Programlarıyla alakalı farklı uygulamalar gördüğümüz bize çok şey katan güzel bir programdı.

Özer ÖZGÜR (Lufthansa - Kanal Geliştirme Müdürü ) : 6. Sadakat Konferansı bizim için çok güzel bir mekanda ve çok başarılı geçti.

Emir AYDEMİR (Michelin - Marka Müdürü ) : Sektörün gelişimi adına çok önemli bir konferans, sunum iyi hazırlanmış ve bizleri bir araya getirmesi açısından bu tarz çalışmaları Michelin olarak destekliyoruz.

 

Murat ÖDEMİŞ (Kopaş - Geleneksel Kanal Satış Müdürü ) : Organizasyon keyifli ve başarılı geçti. Teşekkürler.

İlker DELİKTAŞ (Tatko - Genel Müdür Yard.) : Misafirperverliğinize  ve paylaşımınıza  teşekkürler. Çok başarılı bir organizasyona imza atmışsınız gerçekten. Tekrar tebrikler.

Nihat Berk ÖZTÜRK (Şen Piliç - Ticari Paz. Yön.) : Nazik davetiniz ve misafirperverliğiniz için hem kendim hem şirketim adına çok teşekkür ederim.

Ahmet IŞIK (Balparmak - Dijital Kanal Satış Müdürü) : Konferansınız için sizi tebrik ederim. Oldukça keyifli bir organizasyondu.

 

Betül DURAL (Aspen Yapı ve Zemin - Paz. İlet. ve Tanıtım Müdürü) : Organizasyon için ellerinize sağlık, herşey gayet güzeldi. Umarım istediğiniz gibi sonuçlanmıştır.

Aslıhan ÜNAL (Danfoss - Otomasyon Paz. Uzmanı) : Sadakat Programları bizim alt bayi ve onların altındaki müşterilere ulaşmamızı sağladı. INTERLINK bize bu konuda çok yardımcı oldu.

Alev ÖZDEN (Enerjisa - Satış Kampanyaları Projeler Memuru ) : Şimdiye kadar katıldığım konferanslar arasında ki en kapsamlı ve en başarılı konferanstı.

Serhan SAYAR (Anadolu Sigorta - Acente İlişkileri ve Satış Yön. Uzm.) : Çok faydalı ve güzel bir toplantı gerçekleşti. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

 

Kamil PINAR (Kahve Dünyası - Dijital Pazarlama Yöneticisi) : Bu güzel organizasyon için şirketimiz adına teşekkür ederiz.

Cengiz ÖZYURT  (Digiturk - Kanal Geliştirme Birim Yöneticisi) : Seminer için her şey mükemmeldi, ellerinize sağlık.