Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

KATILIMCILARDAN TURNUVAYLA İLGİLİ YORUMLAR

Aralık 2017


KATILIMCILARDAN TURNUVAYLA İLGİLİ YORUMLAR

Vodafone - Barış YILDIRIM

Geleneksel olarak düzenlenen bu güzel organizasyon için INTERLINK’ e çok teşekkür ederiz.

 

Lufthansa - Barış ALKIR

Çok keyifli bir akşamdı. Emeğinize sağlık. Organizsayon çok güzeldi. Bir sonraki turnuva için tavsiyem yemek servisi yerine açık büfe kurulması olacak. Çalışan personel ve mutfak ne kadar iyi niyetli olsalarda yetiştirmekte zorlandılar ve bekleme süreleri uzundu. Onun haricinde INTERLINK açısından herşey mükemmeldi. Tekrar teşekkür eder bir sonraki organizasyonda yeniden buluşmak dilegi ile.

 

Reckitt Benckiser - Yakup YERLİ

Organizasyonunuzu geçmişten bugüne farklı zaman ve şirkette de katılmış olmakla beraber tekrar katılmış olmaktan mutluluk duydum. Bu tip organizasyonlar hem çalışılan şirketle hemde şirket içindeki çalışan motivasyonu açısından bizleri pozitif etkilemektedir. Bu nedenle organizasyon boyunca ilgi ve alakanız içinde ayrıca teşekkür etmek isterim.

 

Akbank - Umur BİNTAŞ

Renkli ve keyifli organizasyon için INTERLINK ailesine teşekkür ederiz. Rakiplerimiz beklediğimizden dişli çıktı. Önümüzdeki turnuvada daha iyi hazırlanacağız.

 

Alliance Healthcare Yatırım Holding A.Ş. - Mehmet Şirin GEGEZ

INTERLINK olarak böyle bir organizasyonu yaptığınız için tüm ekibin eline emeğine sağlık. Hem farklı sektörlerde çalışan insanları bir araya getiren, hem bir nebze olsada iş ortamından ve stresinden uzaklaştıran çok güzel bir etkinlik. Bizi bu güzel etkinliğe davet ettiğiniz için teşekkür ediyor, başarılarınızın devamı diliyoruz. Gelecek yıl tekrar buluşmak üzere.

 

Akkim Yapı Kimyasalları - Onur GÜLKÖKEN

Böyle güzel bir organizasyonun bir parçası olmaktan mutluluk duydum. Seneye görüşmek dileği ile...

 

Cargill - Halit GÖRGÜLÜ

INTERLINK ailesine, bu yoğun iş temposunda bizlere bir nefes alma imkanı sağladığınız için teşekkür ederiz. Gönül isterdi ki finale kalalım ama kısmet seneye inşallah. İlginiz için teşekkürler.

 

Kopaş Kozmetik - Murat ÖDEMİŞ

Organizasyonun her anında eğlendiğimi belirtmek isterim. Amatör ruhla geldiğimiz bu turnuvadan derece ile dönmek ekstra eğlenceli oldu. Tüm INTERLINK çalışanlarının sıcak ilgisi için şahsım adına ayrıca teşekkür ederim.

 

Xerox - Erhan ASLANTÜRK

INTERLINK hiç yılmadan 13 yıldır kurumsal müşterilerini böyle eğlenceli bir etkinlikle bir araya getirmeyi iyi biliyor. Çok başarılı bir organizasyondu. Devamını diliyoruz.

 

Koza Gıda - Ayberk Emre DARI

Bu güzel aktivite sebebi ile çok teşekkür ederiz.

 

Bizim Toptan - Mehmet BAĞRIAÇIK

Organizasyon gerek içerik zenginliği gerekse program akışı çok başarılı olmuş. Sizin özelinizde emeği geçen tüm ekibe ve INTERLINK' e çok teşekkür ederim. Daha nice başarılı organizasyonlar dilerim.

 

Arena Bilgisayar - Mehmet ÇELİK

Böyle ilgi ve eğlencenin yüksek olduğu, herkesin dört gözle beklediği böyle bir organizasyon yaptığı içen INTERLINK ailesine ve emeği geçen sizlere biz Arena'lılar olarak çok çok teşekkür ediyoruz. 14’ üncü turnuvada görüşmek üzere.

 

Doğtaş - Murat UZUN

Çok eğlenceli ve coşkulu bir organizasyondu. Şimdiden önümüzdeki senenin katılım planını yapıyoruz. Tüm INTERLINK ailesine teşekkürlerimizi sunarız.