Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

INTERLINK ŞİRKETLER ARASI 8.BOWLING TURNUVASI BAŞLIYOR

Nisan 2012


INTERLINK ŞİRKETLER ARASI  8.BOWLING TURNUVASI BAŞLIYOR

Bu yıl 8.’si düzenlenecek olan ve müdavimlerinin sabırsızlıkla beklediği “INTERLINK şirketlerarası Bowling Turnuvası”  için geri sayım başlamış durumda... Önceki turnuvalarımızın beklediğimizden fazla ilgi toplamasıyla bu yıl da geçen yılın tadında bir organizasyon olması için hazırlıklara başlamış durumdayız. INTERLINK şİRKETLER GRUBU olarak iş ortaklarımızla aramızdaki profesyonel hayata zenginlik ve renk katmak amacıyla her yıl turnuvalar düzenliyoruz. Geçen sene düzenlemiş olduğumuz ve katılımın yoğun olduğu bowling turnuvasından sonra bu sene de aynı derecede katılımı sağlayabileceğimiz bir turnuva hazırlığındayız. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da turnuvada dereceye girenlere sponsorlarımız vasıtasıyla yüzlerce hediye vereceğiz. Sponsorlarımızın desteğiyle katılımcılarımızın oldukça ilgisini çekecek bir hediye listesi hazırladık. Son iki senede katılımcı şirketlerde bürük artış oldu. Turnuvayı Türkiye’ de ki en büyük Bowling salonunda düzenlememize rağmen ne yazık ki 64 takımın üzerini ağarlayamıyoruz. Bundan dolayı bu senede başvurular kayıt tarihine göre kabul edileceğinden bir an önce kayıt yaptırmanızı öneririr başarılar dileriz.

 Gamze ALİBEK / Kurumsal İletişim Yön. / Tel: 0212 324 77 01-128 / gamze.alibek@interlink.com.tr

Turnuva Katılım şartları:

  • Turnuvamız her ne kadar Korukent’ te ki Türkiye’nin en büyük Bowling salonu “Cosmic Bowling’ te“ yapılıyor olsa da, lane sayısına göre 64 takım sınırlaması vardır. İlk başvuran 64 şirket katılabilecektir.
  • Yapılan başvurularda oluşturulan 4 kişilik takımın en az 2 oyuncusunun katılımcı firmada çalışıyor olması gerekmektedir.
  • Her şirket en fazla 1 takım ile katılabilir, Holdinglerin ve şirketler Gruplarının farklışirketlerinden gelen fazla takımla katılım talepleri INTERLINK’ çe değerlendirilecektir.
  • Turnuva kaydınızı 11.05.2012 tarihine kadar www.interlink.com.tr/bowling sitemiz üzerindeki turnuva kayıt butonuna tıklayarak yapmanız gerekmektedir. Sitemizi güncel olarak takip ederek katılan takımlar listesini görebilirsiniz.
  • Bu turnuva hizmet verdiğimiz ve INTERLINK portföyünde yeralan firmalar arasında yapılmaktadır.

 Turnuva Programı:

  • 29.05.2012 Elemeler - Hediye çekilişleri (64 takım-1 Oyun)
  • 30.05.2012 Final - Hediye çekilişleri, dereceye girenlere kupa ve ödül dağıtımı  (16 takım–2 Oyun)
  • Turnuva başlama saati: 18:30 (Takımların, saat 18:00’de salonda olmaları gerekmektedir)
  • Yer, Korukent Tesisleri/Levent “Cosmic Bowling”