Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

INTERLINK ŞİRKETLER ARASI 7.BOWLING TURNUVASI

Nisan 2011


INTERLINK ŞİRKETLER ARASI  7.BOWLING TURNUVASI

INTERLINK’in gelenekselleşen Bowling turnuvasının 7.’si bu senede sizlere büyük heyecan yaşatacak, iş stresinden biraz da olsa uzaklaştırıp, eğlenceli dakikalar geçirmenizi sağlayacak. Hizmet vermiş olduğumuz firmalara yönelik yapmış olduğumuz organizasyonumuz, 64 firmanın 4 er kişiden oluşan takımları ile 2 gün sürecek olup, turnuva katılım ücretleri, takım oyuncularına verilecek yiyecek - içecekler INTERLINK tarafından karşılanacaktır. Turnuvamıza birçok tedarikçimiz destek vermekte olup, önceki senelerde olduğu gibi yine bütün katılımcılara, finale kalanlara, ilk üç sıraya giren takımlara, en iyi erkek ve bayan oyunculara kupa, madalya ve birbirinden değerli yüzlerce hediye verilecektir. Turnuvada dağıtılacak hediyelere ve tüm detaylara www.interlink.com.tr/bowling web sitemizden ulaşabilirsiniz. Turnuva Kayıt işlemleri www.interlink.com.tr/bowling web sitemiz üzerinden gerçekleştirilecektir. Değerli katılımlarınızı bekler, iyi çalışmalar dileriz.

 

Umut ÇAKIR / Müşteri  İlişkileri Yönetmeni / Tel: 0212 324 77 01-110 / umut.cakir@interlink.com.tr

Turnuva Katılım Şartları

  • Turnuvamız her ne kadar Türkiye’nin en büyük Bowling salonu “Cosmic Bowling’te“ yapılıyor olsa da, lane sayısına göre 64 takım sınırlaması vardır. İlk başvuran 64 şirket katılabilecektir.
  • Takımlar 4’er kişiden oluşacaktır ve takım oyuncularının aynışirkette çalışıyor olması gerekmektedir.
  • Her şirket en fazla 1 takım ile katılabilir, Holdinglerin ve Şirketler Gruplarının farklışirketlerinden gelen fazla takımla katılım talepleri INTERLINK’çe değerlendirilecektir.
  • Turnuva kaydınızı 20.05.2011 tarihine kadar www.interlink.com.tr/bowling sitemiz üzerindeki turnuva kayıt butonuna tıklayarak yapmanız gerekmektedir. Sitemizi güncel olarak takip ederek katılan takımlar listesini görebilirsiniz.
  • Yapılan başvurularda portföyümüz haricinde kayıt yaptıran firmaların yada belirtilen firmanın çalışanı olmayan kişilerin tespitinde yapılan kayıt işlemi geçersiz sayılacaktır.

 

Turnuva Programı

  • 24.05.2011 Elemeler - Hediye çekilişleri (64 takım - 1 Oyun)
  • 26.05.2011 Final - Hediye çekilişleri, dereceye girenlere kupa ve ödül dağıtımı (16 takım – 2 Oyun)
  • Turnuva başlama saati: 18:30 (Takımların, saat 18:00’de salonda olmaları gerekmektedir)
  • Yer, Korukent Tesisleri/Levent “Cosmic Bowling”