Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

INTERLINK ŞİRKETLER ARASI 6.BOWLING TURNUVASI

Mayıs 2010


INTERLINK ŞİRKETLER ARASI  6.BOWLING TURNUVASI

INTERLINK’in gelenekselleşen Bowling turnuvasının 6.’sı bu senede sizlere büyük heyecan yaşatacak, iş stresinden biraz da olsa uzaklaştırıp, eğlenceli dakikalar geçirmenizi sağlayacak. Hizmet vermiş olduğumuz 91’i çok uluslu toplam 353 firmaya yönelik yapmış olduğumuz organizasyonumuz, 64 firmanın 4 er kişiden oluşan takımları ile 2 gün sürecek olup, turnuva katılım ücretleri, takım oyuncularına verilecek yiyecek - içecekler INTERLINK tarafından karşılanacaktır.Turnuvamıza birçok tedarikçimiz destek vermekte olup, önceki senelerde olduğu gibi yine bütün katılımcılara, finale kalanlara, ilk üç sıraya giren takımlara, kupa, madalya ve birbirinden değerli yüzlerce hediye verilecektir. Turnuvada dağıtılacak hediyelere ve tüm detaylara www.interlink.com.tr/bowling web sitemizden ulaşabilirsiniz. Turnuva Kayıt işlemleri www.interlink.com.tr/bowling web sitemiz üzerinden gerçekleştirilecektir. E-posta ile yapılan katılım talepleri dikkate alınmayacaktır. Turnuvaya kaydı sadece web sitemiz üzerinden alınacaktır.

 

Değerli katılımlarınızı bekler, iyi çalışmalar dileriz.

 

Emre GÜROL

Müşteri  İlişkileri Yönetmeni

Tel: 0212 324 77 01-110

emre.gurol@interlink.com.tr

 

Turnuva Katılım Şartları

  • Turnuvamız her ne kadar Türkiye’nin en büyük Bowling salonu “Cosmic Bowling’te“  yapılıyor olsa da, lane sayısına göre 64 takım sınırlaması vardır. Bu durumda, ilk başvuran 64 şirket turnuvaya katılabilecektir.
  • Takımlar 4’ er kişiden oluşacaktır ve takım oyuncularının aynışirkette çalışıyor olma zorunluluğu vardır.
  • Her şirket en fazla 1 takım ile katılabilir.
  • Holdinglerin ve Şirketler Gruplarının farklışirketlerinden gelen fazla takımla katılım talepleri INTERLINK’çe değerlendirilecektir.
  • Turnuva kaydınızı 21.05.2010 tarihine kadar www.interlink.com.tr/bowling   sitemiz                                        üzerindeki turnuva kayıt butonuna tıklayarak yapmanız gerekmektedir. Kayıt                                                          tamamlandıktan sonra kaydınız onay sürecine alınacaktır. Gün içerisinde katılımcılar                                           listesinden kaydınızı kontrol ediniz. Sitemizi güncel olarak takip ederek katılan                                                        takımlar listesini görebilirsiniz.
  • Web sitemiz üzerinden yapılan başvurularda portföyümüz haricinde kayıt yaptıran firmaların yada belirtilen firmanın çalışanı olmayan kişilerin tespitinde yapılan kayıt işlemi geçersiz sayılacaktır.

 

Turnuva Programı

  • 25.05.2010 Salı (Elemeler – 64 takım - 1 Oyun)
  • 27.05.2010 Perşembe (Final – 16 takım – 2 Oyun)
  • Turnuva başlama saati: 18:30 (Turnuvaya katılacak takımların, saat 18:00’de salonda olmaları gerekmektedir)

  •  Yer, Korukent Tesisleri/Levent “Cosmic Bowling”