Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

INTERLINK AMERİKA KURULDU

Şubat 2009


INTERLINK AMERİKA KURULDU

Küresel Stratejiler için Amerika’dayız

Interlink Amerika’ nın kuruluşu ve detaylarını makalemizde sizler ile paylaşıyoruz. Kısa bir giriş yapmak gerekirse, Interlink olarak bu zamana kadar 76’ sı çok uluslu olmak üzere 305 kuruluşa hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. Bir çoğunun promosyon ve müşteri sadakat kampanyaları bütçelerini yönetiyoruz. Bu süreç içerisinde her zaman kendimizi geliştirdik. Firmalardan gelen talepleri en hızlı şekilde uygulayarak, en iyi hizmeti vermeye amaçladık. Interlink Amerika ile de küresel pazarlama stratejilerini gözlemleyerek hizmet verdiğimiz firmalara daha farklı ve proaktif açılımlar getirmeyi hedefliyoruz.

 

Bu sayımızda sizlerle şirketimizin gelişimi açısından çok önemli bir haberi paylaşmak istiyoruz. 03 Şubat 2009 tarihinde, 305 Madison Avenue Suite 1735 Manhattan – New York 10165 adresinde INTERLINK AMERICA LLC‘nin kuruluşu tamamlandı. Uzun süredir üzerinde çalıştığımız bu atılımın amacı, sizlere sunduğumuz sistemleri daha da geliştirebilmek, yine Türkiye’ de bir ilk olarak Ekim 2008 tarihinde aldığımız, Promosyon ve Sadakat Sistemleri satışı, kurulumu ve servis hizmetlerinin kalite yönetimini belgeleyen sertifika ISO9001:2000’e uygun olarak sizlere daha da iyi hizmet verebilmektir. Bildiğiniz gibi dünyada promosyon kampanyaları ve sadakat sistemleri uygulamalarının en geliştiği ülke Amerika Birleşik Devletleri’ dir. Artık yeni şirketimiz sayesinde promosyon dünyasındaki son gelişmeleri, uygulanan sistemleri yerinde ve daha da yakından inceleme ve araştırma imkanına kavuşmuş olacağız. Sizlere sunduğumuz sistemleri en gelişmiş şekilde uygulayabilecek ülkede araştırmalarla destekleyebilecek ve gelişmeleri ülkemizde de uygulama imkanına sahip olacağız. INTERLINK AMERIKA yapacağı araştırmalarla, örneğin Coca Cola firmasının,  Amerika’da ne tip promosyon uygulamaları yaptığını, bu uygulamalar sonucu pazarda nasıl bir sonuç aldığını, uygulamaya olan ilginin ne ölçüde olduğunu belirleyecek. Elde edilecek sonuçların Türkiye’de hepimiz için avantaj olacağı ortadadır. Ayrıca yeni şirketimiz sadece sistemlerin geliştirilmesinde değil, güncel promosyon ürünlerini ve yenilikleri de Türkiye’ye getirmemize olanak sağlayacaktır. INTERLINK AMERICA LCC’ nin diğer bir hedefi ise; 2010 yılında Amerika’daki firmalara da Türkiye’ de olduğu gibi promosyon kampanya yönetim hizmetleri vermektir.  

INTERLINK AMERICA LLC   ayrıca INTERLINK ŞİRKETLER GRUBU’na dahil olan diğer firmalarımıza da danışmanlık ve pazarlama hizmeti verecektir. Bunların başında zeytinyağı ve meyvecilik konusunda büyük üretici olan grup şirketi Meypol Tarım Ürünleri A.Ş.‘nin Wall-Mart zinciri ile olan ilişkisini yönetecek ve Amerika pazarına açılımını sağlayacaktır.