Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

INTERLINK 9. BOWLING TURNUVASI SONUÇLANDI

Haziran 2013


INTERLINK 9. BOWLING TURNUVASI SONUÇLANDI

Rakamlarla Turnuva

Türkiye’de gerçekleştirilen kurumsal organizasyonlar arasında en büyüğü olma özelliği taşıyan “INTERLINK Şirketler Arası Bowling Turnuvası”, iş dünyasındaki profesyonelleri bir araya getirerek ortak bir payda yaratmasının yanı sıra, tamamıyla ücretsiz olması ve katılımda bulunan oyuncularımıza birbirinden değerli hediyeler verilmesi ile rakipsiz bir turnuva olma niteliğindedir. Aşağıda yer alan ve turnuvayı yansıtan rakamlar incelendiğinde değerli bir etkinlik olma yolundaki gayretimizin daha iyi anlaşılacağı inancındayız.

  • Katılımda Bulunan Firma ve Kurum Sayısı: 64
  • Misafir Takımımız: YAŞAM OTİZM Sporla Eğitim Merkezi
  • Verilen Hediye Âdeti: 1417
  • Verilen Kupa ve Madalya Âdeti: 5 Kupa - 18 Madalya

 

Türkiye’nin en büyük Bowling salonu ‘Cosmic Bowling’te gerçekleştirilen geleneksel INTERLINK Şirketler Arası 9.Bowling Turnuvası, 64 firmayı temsilen 4’er kişiden oluşan takımların katılımıyla 2 gün boyunca rekabete sahne oldu. Finalde yarışma hakkı kazanan 16 takım arasından,  kıyasıya çekişme içinde geçen gecenin sonunda ilk üçe giren takımlara, kupa, madalya ile birbirinden değerli yüzlerce hediye verildi. Turnuva boyunca heyecan dolu anlara sahne olan çekilişler neticesinde ise elektronik ve beyaz eşyalar sahiplerini buldu. Organizasyonumuzun bu seneki onur konukları, “YAŞAM OTİZM Sporla Eğitim Merkezi” oldu. YAŞAM OTİZM, hem spor ve yaşam liderliği üzerine eğitim veren, hem de özel eğitim hizmetlerinde bulunan bir yapı oluşturması açısından ülkemizdeki en değerli kurum niteliğindedir. Her türlü duyguyu bizlerden hiç farklı olmayarak yansıtan otizmli çocuklarımızın yarışma süresince aktif bir şekilde mücadelenin içinde yer almaları güzel bir birliktelik meydana getirdi. ‘Hayata İkinci Adım’ sloganı ile otizmin toplumdaki farkındalığını arttırmak adına etkinliğimize katılımda bulundukları ve bizlere büyük bir değer kattıkları için YAŞAM OTİZM yetkililerine ayrıca teşekkür ettik. 64 takımın rekabet ettiği elemeler sonrasında, finalde yarışma hakkı kazanan 16 takım; VODAFONE, HSBC, PHILIPS, PFIZER, INGBANK, BOSTİK, SOYYİ⁄İT, SUPSAN, MARSA, KALEKİM, ALTIPARMAK, BOYNER, HALKBANK, ŞEKERBANK, HAYAT KİMYA ve TUTTUR.COM şeklinde sıralandı. Final günü 45’er dakikalık 2 tur üzerinden gerçekleştirilen oyunlar eğlenceli dakikalara sahne olurken, final süreci sonunda HSBC 1358 puanla turnuva birincisi, VODAFONE 1288 puanla turnuva ikincisi, INGBANK 1221 puanla turnuva üçüncüsü oldu. Bu yıl 9’incisini düzenlediğimiz INTERLINK Şirketlerarası Bowling Turnuvası organizasyonumuza katılılan bütün firmalara, etkinliğimizi onurlandıran YAŞAM OTİZM Sporla Eğitim Merkezi’ne, desteklerini bizlerden esirgemeyen tedarikçilerimize teşekkür eder, seneye aynı güzel duygular ile görüşmeyi ümit ederiz.

KATILIMCILARDAN TURNUVAYLA İLGİLİ YORUMLAR

B/S/H - Ayşen ATALAY

B/S/H ekibi olarak hem iş, hem günlük hayatın keşmekeşinde; bizlere keyifli ve eğlenceli saatler geçirmemizi sağlayan güzel organizasyonunuz için, emeği geçen tüm INTERLINK’e teşekkür ederiz. Turnuvanızın 10. Yılında da sizlerle olmaktan mutluluk duyacağız. 

VODAFONE - Okay GÜNTEKİN

Böyle bir organizasyonu 9. kez gerçekleştirip, eğlenceli bir network ortamı yarattığı için INTERLINK’e çok teşekkürler. 10.’su eminim daha görkemli olacak.

HSBC - Barış COŞKUNER

Düzenlemiş olduğunuz organizasyona uzun süredir katılmaktayız. Kurum olarak bir çok organizasyon düzenleyen ekibin içinde yer alan birisi olarak gerçekleştirdiğiniz Bowling organizasyonu çok başarılı. Bir çok takımla yarışma zevki haricinde farklı kurum çalışanlarıyla tanışma ve iletişim kurma imkanı yaratan bu organizasyonun devam etmesini dilerim.

ŞEKERBANK - Göksel ALTIPARMAK

Şekerbank olarak 3 yıldan beri düzenlemiş olduğunuz bowling turnuvasına katılıyoruz. Organizasyonun eksiksiz olması turnuvanın daha keyifli ve zevkli geçmesine neden olmuştur. Artık olağanlaşan bu bowling turnuvası için INTERLINK şirketine ve emeği geçen herkese teşekkürler eder, iyi çalışmalar dilerim.

BOYNER - Murat BOZDEMİR

Bu benim ikinci kez şirket adına katılmış olmam. Her yıl daha fazla eğlendiğimi hissediyorum. Yeni arkadaşlıklar ve yarışma heycanı açısından kendi adıma güzel zaman geçirmiş bulundum. Yapmış olduğunuz bu etkinlikten dolayı sizlere teşekkür etmek istiyorum. Umarım 99. Turnuvada da eğlenmeye ve eğlendirmeye devam edersiniz.

HDI SİGORTA - Hasan GÖKYER

Üç senedir sizlerle beraber bu heyecanı birlikte yaşayan biri olarak çok keyif aldığımız turnuva HDI SİGORTA A.Ş. ailesi olarak her zaman aranızda olmaktan mutluluk duymaktayız. Bu arada özellikle sektörlerinde öncü olan firmalar ile birlikte bizi kaynaştırdığınız onlarla tanışma fırsatı yarattığınız için ayrıca çok teşekkürler. Daima sizinle birlikteyiz INTERLINK ailesi.

ZAİMO⁄LU HOLDİNG A.Ş. - Ertan NACAROĞLU

Elendik ama ezilmedik :) Turnuvanıza katıldık oldukça eğlendik iş stresinden uzaklaştık. Bu turnuvanın hazırlanmasında emekleri geçen arkadaşlara destek olan sponsorlara ve INTERLINK Sayın Yetkililerine teşekkürlerimizi sunarak gelecek senelerde şimdiden katılmak için bizi kayıt etmenizi rica ederiz.  Ancak seneye çok daha zorlu bir takımla geleceğimizi bilmenizi de isteriz.

ALTIPARMAK - Haluk BAYRAKLI

Düzenlediğiniz turnuva karnaval gibi eğlenceli ve dostluk içinde geçti. Evsahipliğiniz ve sıcak yaklaşımınız için teşekkür ederiz. Bir sonraki yılda da aranızda olmak ve ekip olarak dereceye girmeyi hedefliyoruz.