Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

INTERLINK 8. BOWLING TURNUVASI SONUÇLANDI

Haziran 2012


INTERLINK 8. BOWLING TURNUVASI SONUÇLANDI

Rakamlarla Turnuva

Türkiye’de gerçekleştirilen kurumsal organizasyonlar arasında en büyüğü olma özelliği taşıyan “INTERLINK şirketler Arası Bowling Turnuvası”, iş dünyasındaki profesyonelleri bir araya getirerek ortak bir payda yaratmasının yanı sıra, tamamıyla ücretsiz olması ve katılımda bulunan oyuncularımıza birbirinden değerli hediyeler verilmesi ile rakipsiz bir turnuva olma niteliğindedir. Aşağıda yer alan ve turnuvayı yansıtan rakamlar incelendiğinde değerli bir etkinlik olma yolundaki gayretimizin daha iyi anlaşılacağı inancındayız.

  • Katılımda Bulunan Firma ve Kurum Sayısı: 64
  • Misafir Takımımız: OTİZM ANKA Sporla Yaşam Gençlik ve Spor Kulübü
  • Verilen Hediye Âdeti: 1765
  • Verilen Kupa ve Madalya Âdeti: 5 Kupa - 18 Madalya

 

Türkiye’nin en büyük Bowling salonu ‘Cosmic Bowling’te gerçekleştirilen geleneksel INTERLINK Şirketler Arası 8.Bowling Turnuvası, 64 firmayı temsilen 4’er kişiden oluşan takımların katılımıyla 2 gün boyunca rekabete sahne oldu. Finalde yarışma hakkı kazanan 16 takım arasından,  kıyasıya çekişme içinde geçen gecenin sonunda ilk üçe giren takımlara, kupa, madalya ile birbirinden değerli yüzlerce hediye verildi. Turnuva boyunca heyecan dolu anlara sahne olan çekilişler neticesinde ise elektronik ve beyaz eşyalar sahiplerini buldu. Organizasyonumuzun bu seneki onur konukları, ‘ANKA Sporla Yaşam Gençlik ve Spor Kulübü oldu. ANKA, hem spor ve yaşam liderliği üzerine eğitim veren, hem de özel eğitim hizmetlerinde bulunan bir yapı oluşturması açısından ülkemizdeki en değerli kurum niteliğindedir. Her türlü duyguyu bizlerden hiç farklı olmayarak yansıtan otizmli çocuklarımızın yarışma süresince aktif bir şekilde mücadelenin içinde yer almaları güzel bir birliktelik meydana getirdi. ‘Otizmin Farkına Varın’ sloganı ile otizmin toplumdaki farkındalığını arttırmak adına etkinliğimize katılımda bulundukları ve bizlere büyük bir değer kattıkları için ANKA yetkililerine ayrıca teşekkür ettik. 64 takımın rekabet ettiği elemeler sonrasında, finalde yarışma hakkı kazanan 16 takım; OTİZM ANKA, BANVİT, PFIZER, PHILIPS, HSBC, ELG DTM, OPET, TNT EXPRESS, INGBANK, BİLİM İLAÇ, KIMBERLY CLARK, BOSTİK, KUMTEL, ARİŞ PIRLANTA, KALEKİM ve MARSA şeklinde sıralandı. Final günü 45’er dakikalık 2 tur üzerinden gerçekleştirilen oyunlar eğlenceli dakikalara sahne olurken, final süreci sonunda OPET 1250 puanla turnuva birincisi, HSBC 1226 puanla turnuva ikincisi, BOSTİK 1208 puanla turnuva üçüncüsü oldu. Bu yıl 8’incisini düzenlediğimiz Bowling Turnuvası organizasyonumuza katılımda bulunan bütün firmalara, etkinliğimizi onurlandıran OTİZM ANKA Sporla Yaşam Gençlik ve Spor Kulübü’ne, desteklerini bizlerden esirgemeyen tedarikçilerimize teşekkür eder, seneye aynı güzel duygular ile turnuvamızda görüşmeyi ümit ederiz.

Katılımcıların Görüşleri:

OPET – Serkan REÇBER

Opet olarak İNTERLİNK şirketler Grubu’nun, her yıl başarıyla gerçekleştirmiş olduğu bowling turnuvasında yer almaktan büyük bir zevk aldığımızı belirtmek isteriz.

Bu tür aktivitelerle bizleri bir nebze de olsa iş stresinden uzaklaştırıp, takım ruhu içinde başarılara imza atmamızı sağladığınız için teşekkürlerimizi sunarız.

SONY-Murat ÇAĞLAYAN

Farklı sektörlerden önemli şirketleri zevkli ve bol hediyeli bir organizasyonda buluşturan INTERLINK şirketler Grubuna şahsım ve şirketim adına teşekkür ederim.

KİMBERLY-CLARK - Ali BALCI

Turnuvaya ilk kez katılımda bulunduk. Gerçekten takım olarak çok eğlendik ve önümüzdeki senenin hazırlıklarına şimdiden başladık. Bu başarılı organizasyon için INTERLINK’e çok teşekkür ediyoruz.

INGBANK – Hakan TOPAÇLIOĞLU

Bu güzel organizasyon için emeği geçen bütün INTERLINK çalışanlarına teşekkür ederiz. Bir sonraki organizasyonda görüşmek ümidiyle. Umarız etkinlikler sadece bowling organizasyonu ile sınırlı olmaz, INTERLINK’ten daha farklı organizasyonlar da bekliyoruz.

BOSTİK – Ünal ÇİÇEK

Bowling turnuvasının bizler için ayrı bir önem taşıdığını belirtmeden geçemeyeceğiz. Yıllardır katıldığımız etkinlikte, bu yıl ilk derecemizi almış olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. BOSTİK ailesi olarak düzenlemiş olduğunuz bowling organizasyonun çok başarılı olduğunu söylemek isteriz. Bu vesile ile etkinlikte emeği geçen tüm INTERLINK ekibine teşekkür ve tebriklerimizi iletmekteyiz. Başarılı organizasyonlarda  bizleri, diğer sektör çalışanları ile fark gözetmeksizin spor rekabetinde buluşturmanız çok anlamlı ve önemli bir düşünce.

TNT EXPRESS - Volkan ZAN

Çok zevkli ve güzel bir organizasyondu. Bu vesile ile INTERLINK şirketler Grubu’na teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını diliyoruz.

BİLİM İLAÇ  –  Çetin AYTEN

Güzel bir organizasyondu. Etkinlikte emeği geçen INTERLINK ailesine teşekkür ederiz.

DORUK GROUP - Bülent UYARLAR

Tüm katılımcılar için iyi bir tecrübe ve kaynaşma ortamı olduğunu düşünüyoruz. Emekleriniz ve destekleriniz ile gerçekleştirmiş olduğunuz güzel organizasyon için çok teşekkür ederiz. Seneye tekrar görüşmek dileğiyle.

KALE MAKİNA - Fatih ELLİDOKUZOĞLU

Kale Makina ekibi olarak daha önce de belirttiğimiz gibi, çok zevk aldığımız bir aktivite idi. Dereceye giremesek de eğlenceli dakikalar yaşadık. Emeği geçen tüm INTERLINK ekibine teşekkür ederiz. 9.Bowling Turnuvasında görüşmek dileğiyle.

KALEKİM - Ertuğ ALTUNELİ

Bowling Organizasyonunda emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Seneye buluşmak dileğiyle…