Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

INTERLINK 7. BOWLING TURNUVASI SONUÇLANDI

Haziran 2011


INTERLINK 7. BOWLING TURNUVASI SONUÇLANDI

Rakamlarla Turnuva

Türkiye’de yapılan kurumsal organizasyonlar arasında en büyüğü olan “INTERLINK Şirketler Arası Bowling Turnuvası” iş dünyasındaki profesyonelleri bir araya getirip ortak sinerji yaratmasının yanı sıra, tamamiyle ücretsiz olması, katılan tüm oyunculara hediyeler verilmesi ile rakipsiz bir turnuva. Tabi ki dereceye girenlere yüzlerce hediye ve birçok büyük ödülün de verildiği turnuva bu anlamda da ilk ve tek olma özelliğini her zaman koruyor. Aşağıda sizlerle turnuvadaki bazı rakamları paylaşmak istedik.

  • Katılan şirket sayısı 63,
  • Katılan oyuncu 252,
  • Dağıtılan hediye 2.113,

  Ayrıca 7 Kupa, 12 Madalya.

 

INTERLINK’in gelenekselleşen ve müdavimlerinin sabırsızlıkla beklediği INTERLINK 7. Şirketler Arası Bowling Turnuvası’ büyük bir katılımla ve bugüne kadarki turnuvalarda dağıtılan hediye rekorunu kırarak sonuçlandı. 24 – 26 Mayıs 2011 tarihlerinde Korukent Cosmic Bowling’te düzenlenen organizasyona 4’er kişilik takımlardan oluşan, Türkiye Ticaret Hayatı’ nın zirvesinde bulunan 63 firma ve 252 oyuncu katılım gösterdi. Ülkemizde kurumsal katılımın en yoğun yaşandığı aktivitelerin başında gelen organizasyonumuz yine unutulmayacak sahnelere ev sahipliği yaptı. Katılımcılar iş hayatının çalışanlar üzerinde yarattığı yoğun stresten sıyrılarak, müthiş bir eğlenceyle harmanlanan rekabetin içinde oldukça keyifli dakikalar geçirdiler. Turnuvamız sadece katılım yoğunluğu ile değil aynı zamanda dağıtılan ödülleri ile de Türkiye’de zirve organizasyonlarının arasında yer alıyor. Ödüllerle ilgili açıklamayı, yazımızın üst bilgisinde bulunan ‘Rakamlarla Turnuva’ bölümünde belirtmiştik. Biraz daha detaya girmek ve size talihleri kısaca açıklamak istedik. Bu yıl diğer yıllardan farklı olarak hem elemelerde hem de final oyunlarında iki büyük çekiliş yapıldı. 63 takımın kıyasıya mücadele ettiği elemeler sonrasında, finale adlarını yazdıran 16 takım şu şekilde sıralandı: PFIZER, BOSCH, OYAK TEKNOLOJİ, MULTINET, INGBANK, OPET, SIEMENS, HSBC, BOSTİK, LİBERTY SİGORTA, KALEKİM, KANER, COCA COLA, TÜRK HENKEL, FAKİR, CP GROUP. Bu sıralamanın ardından final oyunlarında yaşanan müthiş rekabet sonrasında 2 maç toplamında; OPET 1231 puanla turnuva birincisi, PFIZER 1202 puanla turnuva ikincisi ve HSBC 1180 puanla turnuva üçüncüsü oldu. Turnuva’nın ‘Katılımcı Özel Ödülü’ CP GROUP’a  verilirken, ‘En İyi Bayan Oyuncu’ 189 Puan’la SIEMENS’ten Selda BA⁄CI ve ‘En İyi Bay Oyuncu’  352 puanla HSBC’den Mustafa ÖNER oldu. Turnuva sonrasında sizlerden aldığımız takdir ve yorumlar seneye organizasyonumuzu bir adım ileriye götürmek için bize inanılmaz bir motivasyon kaynağı oldu. Turnuvaya katılım gerçekleştiren tüm firmalara, organizasyonun renklenmesini sağlayan ve desteklerini esirgemeyen tedarikçilerimize teşekkürlerimizi sunuyor, seneye aynı heyecanla turnuvamızda görüşmeyi ümit ediyoruz.

KATILIMCILARDAN TURNUVAYLA İLGİLİ YORUMLAR

SIEMENS – Selda BAĞCI

Bu yıl ilk kez katılma şansı bulduğum organizasyonun her aşamasında çalışanlardan katılımcılara kadar herkesin yoğun katkısı gözler önündeydi. Temposu ve eğlencesi yüksek bir turnuva gerçekleşti. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 

INGBANK – Cihangir GİRGİN

Çekilişte kazandığım PSP’nin yanına birkaç oyun daha koyulabilirmiş :) Şaka bir yana, yine harika bir bowling organizasyonu gerçekleştirdiniz. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Bu arada turnuvadan yaklaşık 1 hafta sonra düzenlediğiniz ve ilk kez katıldığım teras partiniz de (yaza merhaba partisi) muhteşemdi.  Bunda sonra gerçekleşecek ilk organizasyonda yine sizlerle birlikteyim :)

 

YUDUM GIDA – Mert KUNT

Oldukça başarılı ve eğlenceli bir organizasyondu. Şirkete döndüğümüzde ekibimizin aldığı sonuçları sohbet konusu ve şakalara vesile oldu. INTERLINK’e bu güzel organizasyon ve bizi davet ettiği için teşekkür ederiz.

 

DEDEMAN – Tülay Kayalar

Her sene olduğu gibi bu sene de, bu renkli organizasyonda çok eğlendik. Teşekkürler INTERLINK…

 

AKBANK – Kadriye KONCA

Aynı anda, bitişik 16 lane‘de, 16 farklışirketin hedefe koşmalarında hem rekabet duygusu hem de kollektivist bir anlayış ve heyecan vardı. Bu iki duyguyu birlikte yaşadığım ilk platformdu, öte yandan toplamda 63 şirketten birçok çalışanla bu güzel duyguları paylaşmak beni daha da mutlu etti. Tüm organizasyon baştan sona mükemmeldi.

 

YKM – Ayça KANLIGÖL

YKM olarak “7. Interlink Şirketler Arası Bowling Turnuvası” organizasyonu içerisinde bulunmak çok keyifliydi. Bu güzel organizasyonu sağlayan tüm INTERLINK ekibine teşekkürler. Ayrıca, ödül kazanan ve dereceye giren tüm şirketleri de tebrik ediyorum.

 

OPET – Serkan REÇBER

Profesyonelce hazırlamış olduğunuz ‘7. INTERLINK Şirketler Arası Bowling Turnuvasında’ Opet olarak yer almaktan çok büyük keyif aldık. Emeği geçen tüm Interlink Şirketler Grubu ailesine teşekkür ediyoruz.

 

ERGO TÜRKİYE – İsmail ÖZGÜR

Organizasyonunuzun, ülke ekonomisini önemli ölçüde taşıyan firmaları ve çalışanlarını sinerjik ve keyifli bir rekabet ortamında bir araya getirerek, iş hayatlarındaki gerginliği yumuşattığı kanaatindeyim. Teşekkürler INTERLINK…