Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

INTERLINK 6. BOWLING TURNUVASI SONUÇLANDI

Haziran 2010


INTERLINK 6. BOWLING TURNUVASI SONUÇLANDI

Artık bir gelenek haline gelen ve Türkiye’de şirketler arası en büyük Bowling Turnuvası olma özelliğini taşıyan “INTERLINK Şirketler Arası 6. Bowling Turnuvası” büyük bir başarı ve katılım oranı ile gerçekleştirildi.  25-27 Mayıs tarihleri arasında Korukent Cosmic Bowling’te yapılan bowling turnuvamıza 4’er kişilik takımlardan oluşan 60 takım ve 240 oyuncu katıldı. Her sene hizmet verdiğimiz firmalar tarafından büyük bir heyecanla beklenen turnuvamız artık bir gelenek haline geldi. Turnuvaya katılan tüm oyunculara dağıtılan hediyeler, herhangi bir kar amacı gütmeden, sadece ortak sinerji kurmak ve farklı sektörlerden profesyonelleri bir araya getirmek amacıyla yapılan organizasyonumuz bu açıdan da yoğun ilgi görmekte. Tabii ki turnuvaya katılan tüm takımlar finale kalmak yada dereceye girmek istiyorlar ancak dereceye giremeyenler de eğlenceli, samimi bir ortam ve ileride oluşabilecek ortak projeleri hayata geçirebilecek olmanın verildiği sözler ile salondan mutlu bir şekilde ayrılmış oluyor. Sonuçta turnuvada kazanan da kazanmayan da mutlu oluyor, bizim de INTERLINK olarak bu tip organizasyonları yapmamızın en temel amacı bu. Turnuva ile ilgili detaylara gelecek olursak; Eleme günü büyük bir heyecan ve rekabet içerisinde geçti. Tedarikçilerimizden gelen birçok ödül, takımların finale kalma isteğini daha çok arttırdı. Elemelerin sonunda yapılan büyük çekilişte; Bilim İlaç’tan Cengiz Duran ARİŞ’ten Altın Kaplamalı ve Pırlanta Taşlı Bowling Topu, Danone’den Mustafa Açıkel INDESIT’ten Büro Tipi Buzdolabı, Bostik’den Gökçen Işık SONY EURASIA’dan Sony 32” LCD TV, Eksun’dan Ekmel Aksoy DEDEMAN’dan Antalya'da hafta sonu tatili, Kalekim’den Ferhat Keser FLY EXPRESS’ten Amsterdam tatili kazandı. 60 takımın kıyasıya mücadele ettiği elemelerde finale kalan 16 takım; INGBANK, PFIZER, KALEKİM, BOSTİK, KONT BİLİŞİM, NESTLE, HALKBANK, MULTİNET, VAKIFBANK, CP GROUP, DEDEMAN, TAFT, ALBARAKA TÜRK, SOYYİĞİT GIDA, SONY EURASIA ve HDI SİGORTA oldu. Final günü ise yoğun rekabet içerisinde geçti. 2 tur üzerinden yapılan final oyunları sonunda ING BANK 1189 puanla birinci, PFIZER 1181 puanla ikinci ve KALEKİM 1137 puanla üçüncü oldu. “En İyi Erkek Oyuncu” 342 puanla ING BANK’tan Cihangir Girgin, “En İyi Bayan Oyuncu” ise 229 puanla HDI SİGORTA’dan Burcu Akın oldu. Turnuva’nın en sempatik takımı CP GROUP seçildi. Turnuva sonunda tarafımıza gelen teşekkür ve takdirler bizleri seneye yapılacak “INTERLINK Şirketler Arası 7. Bowling Turnuvası” için motive etmeye yetti de arttı bile. Bu vesile turnuvaya katılan tüm takımlara, turnuvamıza destek veren tüm tedarikçilerimize teşekkürlerimizi iletiyor ve seneye görüşmek üzere diyoruz.

TURNUVA KATILIMCILARINDAN YORUMLAR

CP GROUP- Serkan Bıçaklar

INTERLINK bowling turnuvasını; son derece etkili, herkesin beğenisini kazanan, artık gelenekselleşmiş bir organizasyon olarak niteleyebiliriz. Yoğun çalışma temposu içerisinde, bu tür aktivitelerin çalışanları değişik heyecanlara, konsantrasyonlara odakladığını, bu vesile ile firmalarında kaynaştıklarını görüyoruz. INTERLINK firması nezdinde, Sayın Polat Taşçıoğlu’na ve emeği geçen tüm INTERLINK çalışanlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

TÜRK HENKEL – Evren Başaran

Düzenlemiş olduğunuz Bowling turnuvasına 2. kez katılıyorum. İş hayatımızdaki paylaşımlarımızı sosyal yaşamımızda böyle eğlenceli bir aktivite ile perçinlemek çok keyifliydi. Tüm INTERLINK ailesine çok teşekkürler.

 

MULTINET – Ferhat Çiçekçi

“Düzenlemiş olduğunuz turnuva; birbirinden çok farklı ticari faaliyetlerle uğraşan insanların birlikte keyifli vakit geçirmesi için zemin yaratmıştır. Bu yaratılan olumlu zeminde de firmamız adına bizler ve tüm katılımcıların memnun olduğunu da en azından gözlemlerimize dayanarak belirtebilirim. Bu nedenle de düzenlemiş olduğunuz başarılı organizasyon için sizi tebrik eder, teşekkürlerimizi sunarız..”

 

DEDEMAN – Tülay Kayalar

Her sene düzenlemekte olduğunuz bu keyifli aktivite için tüm INTERLINK  ailesine sonsuz teşekkürlerimizle... Dedeman Turizm Yönetimi A.Ş olarak diyoruz ki; “Seneye Görüşmek Dileği ile“

 

SONY EURASIA – Burak Him

3 senedir katıldığımız yarışmada ilk defa finale kaldık, adım adım şampiyonluğa gidiyoruz, INTERLINK’e ve organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

 

HALKBANK – İsmail Kozan

Özellikle iş hayatından bu kadar insanı bir araya toplayabilmek hiç kolay değil!.  Bundan dolayı öncelikle sizleri kutluyoruz. Özenle hazırlanmış, planlı programlı yapılan bu turnuvada kupayı ve hediyeleri asıl sizler hak ettiniz. Kendim ve katılan arkadaşlarım adına teşekkürlerimizi iletip, turnuvaya katılmaktan çok memnun kaldığımızı belirtmek isteriz. İş yoğunluğunun sıkıntı ve stresini toplarla birlikte attık ve neşelendik. Değişik sektörlerden firmalar/kişilerle bir arada olmak da her zaman mümkün olmuyor, sayenizde eğlencenin arasına bunu da sıkıştırmış olduk. Emeği geçen herkese çok çok teşekkürler, tekrar görüşmek üzere.