Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

INTERLINK 5. BOWLING TURNUVASI SONUÇLANDI

Haziran 2009


INTERLINK 5. BOWLING TURNUVASI SONUÇLANDI

Rakamlarla Turnuva

Türkiye’de yapılan şirketlerarası bowling turnuvaları arasında kuşkusuz en büyüğü ve en bol ödüllüsü olan INTERLINK Bowling turnuvasını rakamlarla size daha net anlatmak istedik.

  • Katılan şirket sayısı 61,
  • Katılan oyuncu 244,
  • Dağıtılan hediye 2.219,

Ayrıca 3 Kupa, 14 Madalya.

 

26-28 Mayıs tarihleri arasında Korukent Cosmic Bowling’te düzenlemiş olduğumuz  5. Bowling turnuvamız, büyük bir çekişme ve heyecan içerisinde sonuçlandı. Bu sene de her katılımcıya hediyeler verildiği gibi finale kalanlara ve dereceye girenlere yüzlerce hediye dağıtıldı. Elemelere katılan 61 takımın 244 oyuncusu arasında yapılan çekilişte HENKEL YAPI’dan Haydar Öget; CNN Tur'dan  Antalya Tatili, TE-MA YAPI’dan Mehmet Bekir Kara; DEDEMAN' dan  Bodrum Tatili, TURKCELL’den Vedat Türközü; SONY EURASIA'dan Sony LCD TV, PEYMAN’dan Kubilay Ateş; B/S/H'dan Bosch Buzdolabı, DATATEKNİK’den Özkan Demir; LEXMARK'tan Yazıcı, ING BANK’tan Hakan Topaçlıoğlu; ARTI BİLGİSAYAR'dan IPOD Shuffle, TOROS TARIM’dan Nahit Aslan; İNTERSPOR'dan Kondisyon Bisikleti kazandı. En sempatik takım ise eleme günü SMS oylaması sonucunda belirlendi. Gönderilen 862 SMS’in 510’unu alan KUMTEL, turnuvanın En Sempatik Takımı seçildi. Turnuva’nın İlk gününde 61 takımın yer aldığı elemeler yoğun bir rekabet içerisinde geçti. Her sene çoğalan hediyeler ve firmalar arasındaki tatlı rekabet, finale kalma heyecanını üst düzeye çıkardı. Elemeler birbirine çok yakın sonuçlarla bitti ve finale kalan 16 takım ARZUM, BİLİM İLAÇ, BOSCH, BOSTİK, CP, HALK BANKASI, HÜSNÜ ARSAN İLAÇ, ING BANK, KALEKİM, OPET, PFIZER, SERAFOOD, SIEMENS, TOROS TARIM, TURKCELL ve WEBER’den oluştu. Elenen takımlar ise finale kalamamanın burukluğunu yaşarken, finale kalanlardaki sevinç görülmeye değerdi. Final günü ise yine bol eğlence ve 16 takımın 64 oyuncusuna verilen hediyeler ile başladı. İlk tur sonucunda takımlar almış oldukları puanlara göre 2. tur için strateji belirlemeye başlarken herkesin hedefi ilk 3 arasında yer almaktı. 2. tur başladığında ise nefesler tutuldu ve yüksek bir konsantrasyon ile atışlar yapıldı. Veeeee heyecan, rekabet aynı zamanda büyük bir eğlence içinde geçen INTERLINK 5. BOWLING TURNUVASI sonuçlandı! Turnuvada, 1341 puanla TURKCELL birinci, 1290 puanla OPET ikinci, 1239 puanla BOSCH üçüncü oldu. En iyi erkek oyuncu 381 puanla TURKCELL’den Mustafa Kütük, en iyi bayan oyuncu ise 227 puanla TOROS TARIM’dan Esra Ayış oldu. Turnuva sonunda INTERLINK ekibi olarak bizlerde de tatlı bir yorgunluk vardı. 2 ay boyunca yoğun bir hazırlık yaptığımız ve organizasyonun eksiksiz olması için göstermiş olduğumuz çabanın karşılığını görmek, turnuvaya katılan takımlardan aldığımız teşekkür ve tebrikler bizleri gelecek seneki turnuva için daha da motive etti. INTERLINK 6. Bowling turnuvasında görüşmek üzere…

TURNUVA KATILIMCILARINDAN YORUMLAR

TURKCELL - Bülent Bender

Son 3 yıldır katıldığımız bu harika organizasyonda stres atmak, güzel dostluklar kazanmak ve heyecan yaşamak adına çok keyifli saatler geçirdik gerçekten. Bu organizasyonlar sayesinde INTERLINK firmasının ne kadar geniş bir müşteri portföyü bulunduğunu, daha da önemlisi onlarla olan sıcak ilişkilerini, dostluk ve samimiyetlerini anlamış oluyoruz. Bu kadar geniş katılımın olduğu ve harika hediyelerin dağıtıldığı bir turnuvayı gerçekleştirebilmek, INTERLINK çalışanlarının organizasyon becerilerinin ne kadar üst seviyede olduğunun da bir kanıtı.

 

CP - Serkan Bıçaklar

Öncelikle INTERLINK'e bu güzel turnuva organizasyonu için teşekkür ederiz. Özellikle katılan takımların motivasyonları, turnuvayı daha da güzelleştiriyor. Her sene artarak devam eden organizasyonlarda görüşmek dileklerimizle.

 

BOSCH OTOMOTİV - Ethem Akarslan

Böyle bir kriz ortamında bizleri biraz olsun stresten uzaklaştırması ve çeşitli kurumsal firma çalışanları ile bir araya gelme ve tanışma fırsatı vermesi çok güzel. INTERLINK firmasına ve nezdinde organizasyona emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Seneye görüşmek üzere.

 

HALKBANK - A.Celil Güven

Öncelikle bu turnuvaya emeği geçen herkese teşekkür ederim. Önceliğinin tanışma hoş vakit geçirme ve sosyal paylaşım olduğunu düşündüğüm bu turnuvanın aynı zamanda sportif başarıyı da kamçılayan organizasyon ve hediye zenginliği gerçekten büyük başarıydı.

 

ARZUM - Can Berber

İnsanları kaynaştıran ve iş stresinden bir nebze uzaklaştıran çalışmalarınızın devamı bekliyorum. Bu sene katılım oldukça yüksekti, bu da INTERLINK firmasının turnuva düzenlemesindeki başarıyı ciddi yansıtıyor. Sizlere teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

 

BOSTİK - Ünal Çiçek

Herşey o kadar  güzel organize edilmiş ki sanki uluslararası turnuvadaymış gibi hissettik. Biz Bostik katılımcılar olarak çok zevk aldığımızı söyleyebilirim. Bu organizasyon için Bostik ekibi olarak,  tüm INTERLINK ailesine çok çok teşekkür ederiz.

 

TOROS TARIM - Esra Ayış

Şu ana kadar katıldığımız özel turnuvaların içinde en çok keyif aldığımız, hiçbir aksaklığın yaşanmadığı bir organizasyondu. Organizasyon süresince sevgili INTERLINK çalışanlarının gösterdiği samimiyet ve ilgi için de ayrıca teşekkür ediyoruz.

 

B/S/H - Muharrem Özyedierler

Herşey için teşekkürler. Her zamanki gibi çok güzel bir organizasyondu.

 

KALEKİM - Ertuğ Altuneli

Çok iyi bir organizasyon. Sıcak ve samimi bir ortam. Keyifli muhabbetler, şen kahkahalar.

 

BİLİM İLAÇ - Çağdaş Sakin

Organizasyon gayet başarılıydı. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

 

ING BANK - Cihangir Girgin

Bize sadece eğlenmek kaldı. Harika organizasyon için teşekkürler INTERLINK.

 

Turnuvamızda yaşanan güzel anlar, birbirleriyle tanışan firmalar, yaratılan pozitif ve ortak sinerji ile çok eğlenceli bir turnuvayı daha geride bıraktık. Turnuvamıza katılan tüm takımlara teşekkür ediyoruz. Gelecek sene daha çok hediyenin dağıtılacağı ve daha büyük katılımın olacağını düşündüğümüz INTERLINK 6.Bowling turnuvasında görüşmek üzere…