Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

INTERLINK 25 YAŞINDA

Nisan 2012


INTERLINK 25 YAŞINDA

INTERLINK ŞİRKETLER GRUBU, 25. kuruluş yıl dönümü organizasyonu kapsamında Türk iş dünyasının önde gelen isimleri ile bir araya geldi. şirketimiz, 31 Mart Cumartesi gecesi Nakkaştepe Rakkas’ta gerçekleşen gecede en üst düzeyde temsil edildi. INTERLINK şİRKETLER GRUBU Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Polat Taşçıoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen geceye, şirket çalışanları ile Türkiye’nin önemli firmalarının üst düzey çalışanları katıldı. Gece, INTERLINK şİRKETLER GRUBU Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Polat Taşçıoğlu’nun INTERLINK’ te dünden bugüne yaşanan değişiklikleri sunum eşliğinde anlatmasıyla başladı. şirketin dünden bugüne portresini sergileyen sunumda duygulu anlar yaşandı. Büyük bir eğlence ve coşkuyla geçen bu anlamlı gecede, INTERLINK ŞİRKETLER GRUBU’nda 25 yıl boyunca emeği geçen, iz bırakan 14 eski çalışana, 21 yılla en eski tedarikçi sıfatını kazanan Casio Türkiye Mümessili Ersa Aş.’ye, en büyük sponsorluk sıfatıyla B/S/H’ a plaketler verildi. Gece, canlı müzik eşliğinde devam etti, herkesin doyasıya eğlendiği gecede çekilen hoş kareler ve geceyle ilgili yapılan yorumlar, bültenimizi süsledi.

 

"Önemli ve değerli iş ortaklarımızdan INTERLINK'in 25. yılında beraber olmaktan çok mutlu olduk. Sayın Polat Taşçıoğlu'nun gecede yaptığı sunumla, 21 adet Türkiye’ nin ilkini yapmanın ve başarının sadece 25 yıla sığabilmesini hayranlıkla izledik. Yaratıcılık ve risk alma yeteneğinin çalışkanlıkla bir araya gelmesi durumunda oluşan güç hepimize ilham verdi. INTERLINK'in başarı dolu yıllarının devamını diliyoruz."

Yiğit ÖZCAN - Sosyal İş Modelleri Paz. Müd. – Vodafone

 

  1. yılınıza yakışır şık ve keyifli bir gece oldu. Organizasyonda emeği geçen herkesi tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.

Ebru AKALIN ŞENGÜN - Satış Müd. - B/S/H Ev Aletleri

 

“INTERLINK’in 25. kuruluş yıl dönümlerine yapılan nazik davetleri üzerine eşimle birlikte katıldım. Özellikle şirketin Genel Müdür Yardımcısı Timuçin Bey ve eşinin bize karşı göstermiş olduğu yakın ilgi ve samimiyetten son derece memnun kaldık. INTERLINK ailesine, başta Polat Bey olmak üzere, nice nice uzun ve mutlu yıllar diliyorum.”

Ali YILDIRIM - Pazarlama Müdürü - Koramic

 

 “Öncelikle 25. yıl kutlaması yapılan gecedeki nazik davetiniz için teşekkürler. Gecede en dikkat çekici Polat Bey’in sunumundaki INTERLINK firmasının zaman tüneli gibi tarihi gelişimiydi... Sektörde ilklerin sahibi olması, sürekli kendini yenilemesi şu an sahip olduğu pozisyonun göstergesi gibiydi... Tabi ki en dikkat çekici nokta şirket çalışanlarının özel ve güzel aktiviteler içinde bulunarak, çalışan motivasyonunu en üst seviye çıkarmasıydı. Ağzınızın tadının artarak devam etmesi diklerimle...”

Zafer TANSEVER - Paz. ve Ürün Geliştirme Direktörü - Banvit

“25. yılını kutlayan INTERLINK‘e öncelikle böyle bir geceye bizleri de davet ettikleri için Ekonomi Dergisi olarak teşekkür etmek istiyorum. Mükemmel bir geceydi, özellikle gece de dağıtılan plaketler ve görsellerle anlatılan geçmiş  INTERLINK’in  ne kadar büyük bir aile olduğunu  tekrardan ortaya çıkardı. Bütün INTERLINK çalışanlarına buradan teşekkür eder ve çalışma hayatlarında başarılar dilerim…”

Köksal AKYÜZ - Genel Yayın Yönetmeni – Ekonomi Dergisi