Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

INTERLINK 21. YIL BOWLING TURNUVASI SONUÇLANDI

Haziran 2008


INTERLINK 21. YIL BOWLING TURNUVASI SONUÇLANDI

Geleneksel hale getirdiğimiz INTERLINK Bowling Turnuvası, bu sene de muhteşemdi. 61 takımın yarıştığı elemeler sonucunda finale kalan 16 takım kıyasıya bir rekabet ile büyük bir centilmenlik içinde yarıştılar. Turnuva sonunda 1.OPET, 2.TURKCELL, 3.HSBC oldu. Turnuvada En İyi Erkek Oyuncu HSBC’ den A.Azmi Öztürk, En İyi Bayan Oyuncu ise DENİZBANK’ tan Kadriye Kahveci oldu. Ayrıca Turnuvanın En Sempatik Takım DEDEMAN HOTEL seçilirken, turnuvanın En Sempatik Oyuncusu ödülünü yine DEDEMAN HOTEL’ den Tülay Kayalar aldı.

Bu sene de tedarikçilerimiz turnuvamıza büyük bir hediye desteği verdi. Turnuvamıza en çok destek, geçen sene olduğu gibi bu sene de ana sponsorumuz BSH EV ALETLERİ SAN VE TİC. A.Ş.’ den geldi.

TURNUVAYA KATILANLARDAN YORUMLAR

OYAKBANK-Cihangir Girgin

Zor bir organizasyonun üstesinden yine başarıyla geldiniz.. Tebrikler INTERLINK..!

OPET-Serkan Reçber

INTERLINK olarak 21’inci yılınıza yakışır, başarılı bir turnuva düzenleyerek, eğlenceli ve keyifli dakikalar geçirmemizi sağladınız. Turnuvanın devamını bekliyoruz!” :)

 

TURKCELL-Vedat Türközü

Takım olarak son yıllarda katıldığımız turnuvalar içinde en başarılı organizasyondu,

CP GROUP-Nezih Gencer

İyi düşünülmüş güzel bir aktiviteydi, organizasyonunuz da gayet iyiydi, stresli ve yoğun iş ortamından kısa sürelide olsa kurtulup bowling topuna konsantre olmak şahsen bana oldukça iyi geldi.

DEDEMAN HOTEL-Şenay Ay

Turnuvanın en sempatik takımı seçildik. Çünkü gerçekten çok eğlendik :) Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Bir dahaki turnuvada görüşmek üzere :)

DANONE-Ergün Yıldız

Eğlenceli, güzel, çekişmeli, heyecanlı bir turnuva oldu. Seneye de görüşmek üzere :)

GIDASA-Fatih Meral

Şahsım adına çok beğendim. Güzel ve düzgün bir organizasyon oldu. Seneye yine katılırsak bol antremandan sonra geleceğiz. Hemen yanımızda  dev bir rakip vardı, topu göğüslerine alıp yumuşatıp öyle atış yapıyorlardı  :)