Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

INTERLINK 21. Yıl Bowling Turnuvası

Mayıs 2008


INTERLINK 21. Yıl Bowling Turnuvası

Merhaba,

INTERLINK’ in 1987 yılında çıkmış olduğu yolculuğun 21. yılında sizlerle birlikte olmak ve iş stresinden biraz da olsa uzaklaşıp, eğlenceli dakikalar geçirmek için “Interlink 21. Yıl Bowling Turnuvasını” düzenledik. Geçen yıl ilkini gerçekleştirmiş olduğumuz bowling turnuvamıza gelen yoğun ilgi, dağıttığımız yüzlerce hediye ile sizlerden çok olumlu geri dönüşler almıştık. Bu yıl yine sizlerden gelen yoğun talebe kayıtsız kalamadık ve  “Interlink 21. Yıl Bowling Turnuvasını” organize ettik. Hizmet vermiş olduğumuz 271 firmaya yönelik yapmış olduğumuz bu organizasyon, 2 gün sürecek olup, sizleri de aramızda görmek, bizlere memnuniyet verecektir. Turnuvaya her katılana hediyeler mevcut olup birçok tedarikçimizin destek vermesiyle ilk üç sıraya girecek takımlara kupa ve birbirinden değerli hediyeler verilecektir. Ayrıca finale kalan 16 takımın 64 oyuncusuna da sürpriz hediyeler dağıtılacaktır. Geçen sene olduğu gibi tedarikçilerimiz tarafından verilen hediyeler her gün çoğalmaktadır. Eklenen hediyeler size e-posta aracılığı ile duyurulacaktır.

Turnuvayla ilgili tüm gelişmeleri http://www.interlink.com.tr/bowling/index.html web sitesinden takip edebilirsiniz.

Değerli katılımlarınızı bekler, iyi çalışmalar dileriz.

Emre GÜROL

Müşteri İlişkileri Yönetmeni

INTERLINK

Tel  :0 212 324 77 01 - 110

Fax :0 212 324 77 30

emre.gurol@interlink.com.tr

www.interlink.com.tr

 

Turnuva Katılım Şartları:

  • Turnuvamız her ne kadar Türkiye’ nin en büyük Bowling salonu Korukent Cosmic Bowling’ te yapılıyor olsa da, lane sayısına göre 64 takım sınırlaması vardır. Bu durumda, ilk başvuran 64 şirket turnuvaya katılabilecektir.
  • Takımlar 4’ er kişiden oluşacaktır.
  • Her takım oyuncularının aynışirkette çalışıyor olma zorunluluğu vardır.
  • Her şirket en fazla 1 takım ile katılabilir.
  • Holdinglerin ve Şirketler Gruplarının farklışirketlerinden gelen katılım talepleri komisyonumuzca değerlendirilecektir.
  • 21.05.2008 tarihine kadar emre.gurol@interlink.com.tr’ ye katılacak takım ve oyuncuların isimlerinin gönderilmiş olması gerekmektedir.
  • Geçen seneki turnuvamızda tüm katılımcılara t-shirt dağıtılmıştı, ancak katılımcılar kendi takım t-shirt lerini giymek istedikleri için bu sene t-shirt dağıtımı yapılmayacaktır. Tüm katılımcılar kendi takım t-shirtleri yada kendi kıyafetleri ile katılabilirler.
  • Turnuvada  Dağıtılacak Ödüller:

*Başta Turnuva ana sponsoru B/S/H Ev Aletleri San. ve Tic. A.Ş. olmak üzere bütün sponsorlarımıza teşekkür ederiz.