Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

INTERLINK 14. BOWLING TURNUVASI SONUÇLANDI

Mayıs 2018


INTERLINK 14. BOWLING TURNUVASI SONUÇLANDI

Bu sene 14.’ cüsü düzenlenen INTERLINK şirketler arası Bowling turnuvasını geçen sene de olduğu gibi Mecidiyeköy Timeout Bowling salonunda gerçekleştirdik. Turnuvaya 48 firmadan 4’er kişi katıldı. Finalde yarışma hakkı kazanan ilk 16 takım arasında kıyasıya bir çekişme yaşandı. İlk üçe giren takımlara kupa, madalya ve birbirinden değerli hediyeler verildi.  Turnuva boyunca ilk gün ve final gecesi tüm misafirlerimizin heyecanla beklediği çekilişler gerçekleştirildi. İkinci gün yapılan finallerde yarışmaya hak kazanan ilk 16 takım HASBRO, TÜRKİYE FİNANS, EMAS, SİNANGİL, KUVEYT TÜRK, BOSCH, PEPSICO, RECKITT BENCKISER, ALLIANCE HEALTHCARE, VAILLANT, KOPAŞ KOZMETİK, KESİMOĞLU, SİSTEM, BİZİM TOPTAN, PAREX GROUP olarak sıralandı. Final günü 2 tur oyunun sonucunda elde edilen puanlamaya göre derecelendirme yapıldı. Turnuvanın birincisi PAREX GROUP, ikincisi BİZİM TOPTAN,  üçüncüsü ise SİSTEM oldu. Turnuvamıza katılan takımlar arasında “En Sempatik Takım” ödülünü ise PEPSICO kazandı. High skor kadınlarda PAREX GROUP’dan Esra Balkar,  high skor erkeklerde ise PAREX GROUP’den Mustafa Erbey turnuva skor birincileri oldular. Turnuva sonrasında katılımcılardan aldığımız takdir ve yorumlar seneye organizasyonu bir adım ileriye götürmek için bize inanılmaz bir motivasyon kaynağı oldu. Gelenekselleşen ve her sene firmaların dört gözle beklediği turnuvamızda bizlerden desteklerini eksik etmeyen tüm tedarikçilerimize, turnuvamıza katılarak birlik ve beraberliğimizi eğlence ile pekiştiren 48 firmanın takım arkadaşlarına teşekkür ederiz. Kıyasıya rekabetin olduğu, eğlenceli ve samimi bir havanın yaşandığı turnuvamızda, önümüzdeki senelerde daha çok hediye, daha büyük coşkuyla tekrar görüşmeyi ümit ediyoruz.

 

Rakamlarla Turnuva

Türkiye’de gerçekleştirilen kurumsal organizasyonlar arasında en büyüğü olma özelliği taşıyan “INTERLINK Şirketler Arası Bowling Turnuvası” iş dünyasındaki profesyonelleri bir araya getirerek ortak bir payda yaratmasının yanı sıra, tamamıyla ücretsiz olması ve katılımda bulunan oyuncularımıza birbirinden değerli hediyeler verilmesi ile rakipsiz bir turnuva olma niteliğindedir. Aşağıda yer alan ve turnuvayı yansıtan rakamlar incelendiğinde değerli bir etkinlik olma yolundaki gayretimizin daha iyi anlaşılacağı inancındayız.  

  • Katılımda Bulunan Firma ve Kurum Sayısı: 48
  • Verilen Hediye Âdeti: 1.919
  • Verilen Kupa ve Madalya Âdeti: 3 Kupa - 18 Madalya

 

KATILIMCILARDAN TURNUVAYLA İLGİLİ YORUMLAR

Lukoil - Özgür ÜLKER

Öncelikle emeği geçen herkese ayrıayrı teşekkür ediyoruz. Turnuvanın eleme turundan elendiğimiz için 2. gün gerçekleşen final turuna katılmadık. Etkinlik genel olarak çok keyifli geçti bizim adımıza. Seneye mutlaka yine katılacağız ve bu sefer elemeleri geçerek final oynamak için şimdiden çalışmalara başladık. Bizde diğer firmalar gibi bowling ekibi kurmayı planlıyoruz. Bu tarz etkinlikler şirketler arasındaki sadakati güçlendirdiğini düşünmekteyiz. Turnuvaya katılan diğer çalışma arkadaşlarım adına yeniden çok teşekkür ederiz.

Tatko - Erce ŞENOCAK

İnsanların stres atıp, sosyalleşebileceği ve aynı zamanda eğlenebileceği bir organizasyon düzenlediğiniz için öncelikle teşekkür etmek isterim. Kendi adıma çok eğlendiğimi ve zevk aldığımı söyleyebilirim. Ekibimizdeki 2 kişi beklenmedik acil durumlardan dolayı katılım sağlayamadı. INTERLINK’ ten transfer ettiğimiz Efsane Hanım ve Mustafa Bey’de oyunumuza keyif kattı. Bir sonraki organizasyonda ikinci tura geçip, dereceye girmek için şirket olarak hazırlıklar yapacağız. Umarım INTERLINK ile olan iş ortaklığımız uzun yıllar devam eder. Biz de başarıyla yaptığınız bu organizasyonda yerimizi almaya devam ederiz.

Bizim Toptan - Yasin SALMAN

Her zamanki gibi çok muhteşem bir etkinlikti. Çok eğlenceli ve bence bu yıl daha da adil olduğu kanısındayım. Bu gibi etkinlikler iş hayatı dışındaki sosyal alanlarda yeni firma ve yeni arkadaşlarla tanışmak için büyük bir fırsat olmaktadır. Emeğinize ve ellerinize sağlık.

Ceva Lojistik - Mustafa GEÇGİN

Böylesine güzel ve eğlenceli bir organizasyonu düzenlediğiniz için sizlere teşekkür etmek isteriz. Grupta müşterimiz olan, ismini duyup görmediğimiz, hatta yeni ismini duyduğumuz firmalarla tanışma ve kaynaşma fırsatı yakaladık. Genel olarak gözlemlediğimde herkesin yüzü gülüyordu ve mutluydu. Özellikle de oyunların ortasında mola verilip çalan müzik eşliğinde kurt dökme kısmı çok güzeldi. Oyunlar bittikten sonra da birbirinden güzel hediyelerin çekiliş heyecanı başladı bu sefer. Hayatımda ilk defa bir çekilişte hediye aldım. İlk defa sizinle şansım güldü. Bunun için de ayrıca teşekkür ederim. Turnuva sonucunda her ne kadar finallere kalmak için yeterli puanı alamamış olsak da biz ekip olarak çok eğlendik ve bir sonraki turnuvayı artık iple çekiyoruz.

Federal Mogul - Halil YİĞİT

Çok güzel bir gece idi. Bir sonra ki etkinlikte görüşmek ümidiyle.

Kesimoğlu - Erol DÖNMEZ

Sizlerle beraber böyle bir etkinlikte olmak güzel. Firmam adına ve şahsım adına teşekkür ederim.

Kuvveyt Türk - Ferhat TOKMAK

Sayenizde yoğun iş temposundan çıkıp, biraz dinlenebilme ve eğlenebilme imkanı bulduk. 14.’sü imiş ancak, Kuveyt Türk’ün ilk kez katılmış olduğu bu güzel organizasyona davet edilmiş olmaktan ötürü tüm INTERLINK ailesine çok teşekkür ederiz. Açıkçası davet geldiğinde, katılıp katılmamak konusunda kararsızdık. Bowling sonuçta. Anladığımız bişey değil. Ne bileyim, biSquash, bi Eskrim, biCurling falan olsa tamam Bowling yani….. Sonra birden, bir ışık bize “gel, gel” dedi :D İyi ki gelmişiz :D Ogranizasyon için tekrar tekrar, çok çokçok teşekkür ederiz? Önümüzdeki yıl daha iddialı olacağız, rakiplerimize duyurulur :D

Emas Makina - Esra YILDIRIM

Davetiniz ve böyle bir etkinlik için çok teşekkür ederiz…Mustafa Bey ve takım arkadaşlarım adına söylemek isterim ki, etkinliğinizden çok keyif aldık ve eğlendik. İyi ki katılmışız, iyi ki yarışmışız!

Innova - Ufuk MERAL

İlk kez katıldığımız INTERLINK bowling turnuvası etkinliği bizim için keyif vericiydi. Emeği geçen herkese teşekkürler. Seneye görüşmek üzere.

Kopaş Kozmetik - Murat ÖDEMİŞ

Organizasyon için INTERLINK' e teşekkür ederim. Geçtiğimiz yılda bu organizasyona katılmış ve 3. olmuştuk.  Bizim bir mottomuz var; biz buraya eğlenmeye ve dostlarla birlikte olmaya geldik.  Geçen yıl ve bu yıl ki sıcak samimi yaklaşımlarınız için teşekkür ederim. 15. turnuvada görüşmek dileğiyle.