Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

INTERLINK 12. BOWLING TURNUVASI SONUÇLANDI

Haziran 2016


INTERLINK 12. BOWLING TURNUVASI SONUÇLANDI

Bu sene 12.’ si düzenlenen INTERLINK şirketler arası Bowling turnuvasını geçen sene de olduğu gibi Mecidiyeköy Timeout Bowling salonunda gerçekleştirdik.

Turnuvaya 48 firmadan  4’er kişi katıldı. Finalde yarışma hakkı kazanan ilk 16 takım arasında, kıyasıya bir çekişme yaşandı. İlk üçe giren takımlara kupa, madalya ve birbirinden değerli hediyeler verildi.  Turnuva boyunca ilk gün ve final gecesi tüm misafirlerimizin heyecanla beklediği çekilişler gerçekleştirildi. İkinci gün yapılan finallerde yarışmaya hak kazanan ilk 16 takım BOSTİK, ARENA BİLGİSAYAR, VODAFONE, VAKIFBANK, B/S/H, XEROX, NEVRESİM DÜNYASI, ARENA PAYNET, 2025 ARENA, AREA TEKNOLOJİ, BOSCH SANAYİ, BAŞBUĞ OTOMOTİV, SİSTEM A.Ş., HÜRRİYET, PTT A.Ş., ARTIM, VESTEL olarak sıralandı. Final günü 2 tur oyunun sonucunda elde edilen puanlamaya göre derecelendirme yapıldı. Turnuvanın birincisi BOSTİK, ikincisi ARENA BİLGİSYAR,  üçüncüsü ise VODAFONE oldu. Turnuvamıza katılan takımlar arasında ‘En Sempatik Takım’ ödülünü ise VAKIFBANK kazandı. High skor bayanlarda B/S/H’ dan Zeynep Sonat Koçak,  high skor baylarda ise BOSTİK’ ten Mustafa Erbay turnuva skor birincileri oldular. Turnuva sonrasında katılımcılardan aldığımız takdir ve yorumlar seneye organizasyonu bir adım ileriye götürmek için bize inanılmaz bir motivasyon kaynağı oldu. Gelenekselleşen ve her sene firmaların dört gözle beklediği  turnuvamızda bizlerden desteklerini eksik etmeyen tüm tedarikçilerimize, turnuvamıza katılarak birlik ve beraberliğimizi eğlence ile pekiştiren 48 firmanın takım arkadaşlarına, binlerce hediyeyi bir e-mailimizle turnuvaya akıtan tedarikçilerimize teşekkür ederiz. Kıyasıya rekabetin olduğu, eğlenceli ve samimi bir havanın yaşandığı turnuvamızda, önümüzdeki senelerde daha çok hediye, daha büyük coşkuyla tekrar görüşmeyi ümit ediyoruz.

 

 

Rakamlarla Turnuva

Türkiye’de gerçekleştirilen kurumsal organizasyonlar arasında en büyüğü olma özelliği taşıyan “INTERLINK şirketler Arası Bowling Turnuvası”, iş dünyasındaki profesyonelleri bir araya getirerek ortak bir payda yaratmasının yanı sıra, tamamıyla ücretsiz olması ve katılımda bulunan oyuncularımıza birbirinden değerli hediyeler verilmesi ile rakipsiz bir turnuva olma niteliğindedir. Aşağıda yer alan ve turnuvayı yansıtan rakamlar incelendiğinde değerli bir etkinlik olma yolundaki gayretimizin daha iyi anlaşılacağı inancındayız.

  • Katılımda Bulunan Firma ve Kurum Sayısı: 48
  • Verilen Hediye Âdeti: 1.123
  • Verilen Kupa ve Madalya Âdeti: 3 Kupa - 18 Madalya