Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

INTERLINK 11. BOWLING TURNUVASI KATILIMCILARININ YORUMLARI

Haziran 2015


INTERLINK 11. BOWLING TURNUVASI KATILIMCILARININ YORUMLARI

B/S/H - Muharrem ÖZYEDİERLER

Teşekkür ederiz çok güzel bir organizasyondu. Emeğinize sağlık.

Eczacıbaşı Schwarzkopf - Burçin ÖLMEZ TÜRK

Firmaları bir araya getirip eğlenceli vakit geçirmemizi sağlayan INTERLINK ailesine ve emeği geçen herkese teşekkürler :) Sempatik Takım seçilip hediyelerimizi de aldık, çok mutlu olduk.

Vodafone - Halil AYDOS

Öncelikle titiz, düzenli ve başarılı turnuva organizasyonunda size ve emeği geçen tüm personele teşekkür ederim. İki gün boyunca sayenizde hem eğlendik, hem de bir sürü yeni arkadaş edindik. Turnuva boyunca rekabetin yanında heyacanla birlikte çok güzel bir akşam geçirdik. Bu kadar motivasyonun üzerine bir de hem takım olarak, hem de bireysel olarak birinci geldik. Kazandığımız hediyeleri arabaya zar zor sığdırdık. Ama bunu da başardık. :) Bir de evimize gittiğimizde ev halkını da sevindirdik bu güzel hediyelerle. Oğlum ve eşim beni kapıda karşıladı sevinçle. Herkese göre bir hediye vardı arabada. Çifte bayram yaşadık sayenizde. Hediyelerin artarak geleneksel organizasyonunuzun devam etmesini diliyorum. Tüm INTERLINK ve Time Out Bowling çalışanlarına teşekkürler. Yeniden görüşmek ümidiyle, hoşçakalın.

Bizim Toptan - Tacettin ENGİN

Öncelikle güzel organizasyonunuza davet ettiğiniz için şirketimiz ve takımımız adına teşekkürlerimi belirtmek istiyorum. Biz turnuvada çok eğlendik ve mutlu olduk. Daha öncekiler de olamadığımız için üzgünüm ama bundan sonraki turnuvalara davet edilerek katılacağımızı ümit ediyorum. Organizasyonda emeği geçenlere ve INTERLINK  ailesine teşekkürler.

Banvit - Koray AKKUŞ

Her sene bu coşkuyu yaşamak çok güzel. INTERLINK ailesine sonsuz teşekkürler. Seneye yine oradayız. Kolay gelsin.

Hsbc - Gökhan ÇOBAN

Her yıl olduğu gibi bu yılda çok coşkulu ve çok keyifli bir organizasyon oldu. Organizasyonda emeği geçen ve katılan herkese çok teşekkür ederim. Önümüzdeki turnuvalarda görüşmek üzere.

Avea - Anıl SEVİM

Bu sene de INTERLINK, tüm katılımcıları iş yoğunluğunun stresinden uzaklaştırarak herkese güzel anlar yaşattı. Geleneksel bowling turnası ile sosyalleşme için vakit bulamadığımız arkadaşlarımızla eğlenceli bir gün yaşadık hem de yeni insanlar ile tanıştık. Teşekkürler INTERLINK Ailesi.

Türkiye İş Bankası - Tolga ÖZGÜR

İş hayatının stresinden uzaklaşarak eğlenceli bir akşam geçirmemize vesile olan herkese teşekkürlerimizi sunarız. İyi çalışmalar.

Halkbank - İsmail KOZAN

Çok keyif alarak dahil olduğumuz spor, eğlence ve özellikle dostluklarla dolu bir organizasyon. Emeği geçen herkese çok çok teşekkürler.

Tnt - Savaş ELMALİ

Öncelikle her zamanki gibi keyifli ve heyecanlı bir organizasyondu.  Bizleri, yoğun ve stresli iş yaşantısından bir parça koparıp, kısa ama son derece keyifli ve heyecanlı bir akşam yaşattınız.  Bendeki "Bowling" kavramı artık INTERLINK ile özdeşleşmiş. Nerede bir Bowling salonu görsem veya Bowling ile ilgili herhangi bir şey görselle karşılaşsam aklıma ilk gelen INTERLINK ve bize yaşattığı keyifli anlar oluyor. İş yaşantımızda çoğu kez telefonla farklı firmalarla, farklı kişilerle görüşüyoruz. Ama çoğu kez bu kişilerle yüz yüze görüşme olanağımız olmuyor. Bu tip organizasyonlar bizlere keyifli bir kaç saat yanında, iş yaşamamızda sosyalleşme fırsatı sunuyor. Bence çok iyi düşünülmüş ve organize olmuş sosyal bir aktivite. Organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Not: Her sene bir üst tura çıkma fırsatını çok küçük bir farkla kaçırıyoruz. Bu durum bizi biraz hırslandırdı. Şimdi kendi içimizde bir Bowling takımı kurup seneye daha iyi bir sonuç almak için şimdiden çalışmalara başladık.

Horizon - Gökhan GÜNEŞ

Her ne kadar Horizon olarak turnuvadan boynu bükük ayrılmış olsak da, harika bir aktivite oldu ve hepimiz çok eğlendik. Teşekkürler.

Mng - Aris BAHTİYAROĞULLARI

Bizler de davetiniz için çok teşekkür ederiz. Yoğun iş tempomuz arasında, bizim için motivasyon ve eğlence fırsatı oldu. Misafirperverliğiniz ve ikramlarınız güzeldi. Tek olumsuzluk, finale kalamayışımızdı… Seneye daha iddialı bir şekilde katılmak üzere…

Fanset - Fırat ŞAHİN

Öncelikle yapmış olduğunuz organizasyon için Fanset elekitirikli ev aletleri olarak teşekkür ederiz. 11.’cisini düzenlemiş olduğunuz Bowling turnuvasında her ne kadar derece yapamasakta fazlasıyla eğlendik, güldük ve sizin gibi çok güzel bir aile edinmiş olduk. Derece yapan dostlarımızı gönülden tebrik eder 12.’ci senede umarak tekrar bir arada oluruz. Saygılar, sevgiler.

Türk Telekom - Mesut ÇINAR

Öncelikle nazik davetiniz ve bu güzel organizasyona öncülük ettiğiniz için biz teşekkür ederiz. Yüksek volume harici rahatsız eden bir şey olmadı. Gayet eğlenceli ve stres giderici bir akşamdı. Herşey için tekrar teşekkür ederim kendi adıma, iyi çalışmalar.

Supsan - Osman Emre KAYA

Bu güzel organizasyon için şirketim adına teşekkür ederim.

Arena Bilgisayar - Mehmet ÇELİK

Çok güzel bir etkinlikti, birazcık da olsa iş stresinden uzaklaşmak iyi geldi. Organizasyonda emeği geçen, görev yapan herkese teşekkürler. Kazanan takımları da tebrik ederim. Seneye şampiyon biz olacağız.