Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

INTERLINK 10. BOWLING TURNUVASI SONUÇLANDI

Haziran 2014


INTERLINK 10. BOWLING TURNUVASI SONUÇLANDI

Rakamlarla Turnuva

Türkiye’de gerçekleştirilen kurumsal organizasyonlar arasında en büyüğü olma özelliği taşıyan “INTERLINK Şirketler Arası Bowling Turnuvası”, iş dünyasındaki profesyonelleri bir araya getirerek ortak bir payda yaratmasının yanı sıra, tamamıyla ücretsiz olması ve katılımda bulunan oyuncularımıza birbirinden değerli hediyeler verilmesi ile rakipsiz bir turnuva olma niteliğindedir. Aşağıda yer alan ve turnuvayı yansıtan rakamlar incelendiğinde değerli bir etkinlik olma yolundaki gayretimizin daha iyi anlaşılacağı inancındayız.

  • Katılımda Bulunan Firma ve Kurum Sayısı: 64
  • Verilen Hediye Âdeti: 1520
  • Verilen Kupa ve Madalya Âdeti: 3 Kupa - 18 Madalya

 

 

Bu sene 10.’ su düzenlenen INTERLINK Şirketlerarası Bowling turnuvasını  ilk kez Mecdiyeköy Timeout Bowling salonunda gerçekleştirdik. Turnuvaya 64 firmadan 4’ er kişi katıldı. Finalde yarışma hakkı kazanan ilk 16 takım arasından, kıyasıya bir çekişme yaşandı. İlk üçe giren takıma kupa, madalya ve birbirinden değerli hediyeler verildi.  Turnuva boyunca ilk gün ve final gecesi tüm misafirlerimizin heyecanla beklediği çekilişler gerçekleştirildi. 2. gün yapılacak Finallerde yarışmaya hak kazanan ilk 16 takım ING BANK, VODAFONE, HORİZON, BOSTİK, SUPSAN, HSBC, BANVİT, KIMBERLY-CLARK, OYTEK, ŞEKERBANK, PFİZER  İLAÇ, COCA-COLA, BSH, ARİŞ PIRLANTA, TURA TURİZM, THY olarak sıralandı. Final günü 2 tur oyunun sonucunda elde edilen puanlamaya göre derecelendirme yapıldı. Turnuvanın birincisi BOSTİK, ikincisi VODAFONE,  üçüncüsü ise SUPSAN oldu. Turnuvamıza katılan takımlar arasında ‘En Sempatik Takım’ ödülünü ise HORİZON (Ülker) kazandı. High skor bayanlarda B/S/H’ dan Zeynep Koçak,  high skor baylarda ise VODAFONE’ dan

Hasan Akkaya turnuva skor birincileri oldular. Turnuva sonrasında katılımcılardan aldığımız takdir ve yorumlar seneye organizasyonu bir adım ileriye götürmek için bize inanılmaz bir motivasyon kaynağı oldu. Gelenekselleşen ve her sene firmaların dört gözle beklediği  turnuvamızda bizlerden desteklerini eksik etmeyen tüm tedarikçilerimize, turnuvamıza katılarak birlik ve beraberliğimizi eğlence ile pekiştiren 64 firmanın takım arkadaşlarına , binlerce hediyeyi bir e-mailimizle turnuvaya akıtan tedarikçilerimize teşekkür ederiz. Kıyasıya rekabetin olduğu, eğlenceli ve samimi bir havanın yaşandığı turnuvamızda, önümüzdeki senelerde daha çok hediye, daha büyük coşkuyla tekrar görüşmeyi ümit ediyoruz.