Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

INTERLINK 10. BOWLING TURNUVASI KATILIMCILARININ YORUMLAR

Haziran 2014


INTERLINK 10. BOWLING TURNUVASI KATILIMCILARININ YORUMLAR

BSH - Hasan DÖNMEZ

Bence gerek ödüller (her ne kadar dereceye giremezsekte)  gerekse  ilgi, alaka, ikramlar konusunda kusursuz bir organizasyondu. Emeği geçenlerin eline sağlık. Teşekkürler. Kanaatimce hakedenler dereceye girdi. Bize de önümüzdeki yıla daha antrenmanlı hazırlanmak düşüyor. Görüşmek üzere.

VODAFONE - Halil AYDOS

Öncelikle bu yıl 10.' sunu düzenlediğiniz başarılı bowling turnuvası organizasyonunuz için size ve emeği geçen tüm ekibe teşekkür ederim. Gerçekten de çok fazla emek harcanmış olduğu belli olan organizsyonda INTERLINK görevlilerinin sayesinde sıcak bir hava içerisinde, çok keyifli ve eğlenceli 2 akşam geçirdik. Turnuvada dağıtılan hediyeler ve ödüller tüm oyuncuları motive edecek düzeyde. Emeğinize, yüreğinize sağlık. Başarılarınızın ve dağıtılan ödüllerin artarak devam etmesi dileklerimle... Yeniden görüşmek üzere.

COCA COLA - Emre GÜMÜŞ

Her şeyden önce çok teşekkür ederim, güzel ve başarılı bir organizasyondu. Seneye tekrar yarışmak için sabırsızlanıyoruz ekip olarak. Turnuvada 4.’ üncü olduk ama çok centilmen rakiplerimiz vardı. Onları da tebrik ederiz.

SONY - Murat ÇAĞLAYAN

Bu sene de bir çok sektörden, önemli şirketleri keyifli ve bol hediyeli bir organizasyonda buluşturan INTERLINK ailesine çok teşekkür ederiz.

TUBORG CARLSBERG - Cem UĞUR

Herşey için teşekkürler. Umarız bundan sonraki turnuvalarda bize, yıllardır beraber çalıştığınız Tuborg firmasının ürünlerini de tüketicilere tattırma fırsatını verirsiniz.

TNT - Savaş ELMALI

Şahsım adına son derece hoş ve güzel bir aktivite olarak görüyorum. Eğlence tarafı tartışılmaz. Ancak bu husus bir yana, iş hayatında zaman zaman telefonla görüştüğümüz insanlarla yüz yüze karşılaşıp tanışmak, keyifli bir mücadele içerisine girimek bence çok hoş. Tüm emeği geçenlere teşekkür ederim.

ARİŞ PIRLANTA - Rafi DÖKER

Yine harika bir organizasyonla bizleri heyecanlı, eğlenceli bir ortama taşıdınız. 10 yıllını geride bırakan turnuvanın 20.’ inci, 30.’ uncu ve daha uzun yılları görmesini diler emeği geçenlere çok teşekkür ederim.

MNG KARGO - Aris BAHTİYAROĞULLARI

Organizasyon gerçekten başarılı ve keyifliydi. Ancak katılım sürecimiz ani geliştiği için istediğimiz başarıyı elde edemedik. Bundan sonraki organizasyonlarınızdan haberdar olabilirsek, daha bir şevkle ve zevkle katılım göstereceğimizi söylemek isterim.

DANONE - Murat KÜÇÜKBAYRAK

Şirketimiz daha önce katılmış olsa da ben ilk defa katıldım bu turnuvaya. Son derece zevkliydi, tabii bir kaç puanla finali kaçırmak da o kadar üzücüydü. Ancak eğlenmiş olduk, emeği geçenlere teşekkürler.

AVEA - Celal Anıl SEVİM

Merhaba. Ben ve arkadaşlarım sağladığınız güzel ve eğlenceli ortam için çok teşekkür ediyor, nice böyle güzel organizasyonlar yapmanızı diliyorum.

OYTEK - M. Cem MALKOÇ

Başta organizasyondan sorumlu siz sonrasında yönetim kurulu üyelerinize ve tüm INTERLINK çalışanlarına sonsuz teşekkürler. Çok keyifli bir turnuva geçirdik sayenizde. Birlikte olmak güzeldi. Nicelerinde tekrar görüşmek üzere.

KIMBERLY-CLARK - M. Ali BALCI

2 gün boyunca çok eğlendik, ortam ve organizasyon çok harikaydı. Çok teşekkürler INTERLINK.

SUPSAN - Mehmet VATANSEVER

Merhaba. Öncelikle organizasyon için teşekkür ederiz elinize sağlık, çok eğlenceli ve eksiksizdi.

MODACAR- Serdar KOLU

Böyle güzel organizasyonları yaptığınız için teşekkür ederiz.

HDI - Serdar KANBUR

Sağladığınız eğlenceli ve hoş ortam için çok teşekkürler. Gayet keyifli vakit geçirdik.

UMUR - Sevgim AHISKALI

Merhabalar. İlk yılımıza göre iyi bir puan aldık. Organizasyonun çok keyifli olduğu bilgisini arkadaşlarımız iletti. Herşey için teşekkürler.

SULTANLAR - Gökhan Çelik

Selamlar. Hem şahsım adına hem de firmamız katılımcıları adına göstermiş olduğunuz sıcak ev sahipliği için ve bu güzel etkinlik için teşekkür ederiz.

ING BANK - Mesut BALCI

Gayet güzel bir organizasyon oldu, tebrik ederim, iyi çalışmalar.

DENİZBANK - Mehmet KILIÇ

İlgi ve alakanız için teşekkür ederiz. İyi Çalışmalar.

MEYPOL - Bülent KAYA

Organizasyonunuza ikinci katılışımız. Yine muhteşem bir organizasyondu. Bu sefer ki salon önce ki sene ki salondan çok daha iyi ve sıcaktı. Bizi de davet ettiğiniz için teşekkür eder, devamını bekleriz

DANİŞ -  İsmail TONEL

Turnuvanıza ilk kez katıyoruz. Bu kadar büyük firmaların arasında bulunmaktan şeref duyduk. Bizi de davet ettiğiniz için teşekkür ederiz.