Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

HENKEL PROFİ CLUB 3 YAŞINDA

Mayıs 2009


HENKEL PROFİ CLUB 3 YAŞINDA

TÜRK HENKEL KİMYA SAN.VE TİC.A.Ş.’nin Yapı Kimyasalları bölümü tarafından 2006 yılında, Henkel ürünlerinin daha çok tercih edilmesini sağlamak, bununla birlikte bayi, perakendeci ve son kullanıcıları sadık birer müşteri haline dönüştürmek amacıyla kurulan HENKEL PROFİ CLUB 3. yılını kutluyor. Bayiler hem Henkel’den ürün alırken hem de Profi Club üyesi perakendeci ve son kullanıcılara ürün satarken puan kazanıyorlar.

Perakendeciler de hem Profi Club üyesi bayilerden ürün alırken hem de Profi Club üyesi son kullanıcılara ürün satarken puan kazanıyorlar. Son kullanıcılar ve uygulamacılar da bayi veya perakendecilerden alacakları her Henkel ürününden puan kazanıyorlar. Tek yapmaları gereken, alışverişlerinde Henkel Profi Club kartını satış noktasındaki görevliye sunmak ve siparişin kartına işlendiğinden emin olmak. Puanları topluyor, biriktiriyor, istediği hediyeyi alıyor.

HENKEL PROFİ CLUB, satış arttırıcı ve sadakat sağlayan etkilerinin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle de büyük takdir topluyor.

HENKEL PROFI CLUB – Sosyal Sorumluluk Projeleri

Henkel Profi Club, TESYEV (Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı) ve TEMA (Türkiye Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı) ile işbirliği yaparak sosyal sorumluluk alanında projeler geliştiriyor. Profi Club ve TESYEV işbirliği engelli vatandaşlara yardımda bulunma fırsatı da veriyor. Hediye katalogları da TESYEV aracılığıyla engelli vatandaşlarımıza bağışlanabilecek tekerlekli sandalye, işitme cihazı, protez bacak gibi ürünlerin listelendiği özel bir sayfa ayrıldı.

Aynı şekilde Profi Club üyeleri biriktirdikleri puanlar ile TEMA aracılığıyla ülkemizdeki yeşil alanların artırılmasına katkıda bulunabiliyorlar. Hediye kataloğunda TEMA aracılığıyla bağışlanabilecek on sekiz tohumluk meşe palamudu ve beş, on ve elli tohumluk fidan seçeneklerinin listelendiği özel bir sayfa ayrılmıştır. Hediyelerde olduğu gibi, bağışlanacak ürünler için de belirli puanlar belirlenmiş olup, bağışların gerçekleştirilmesi için de puanları hediyeye çevirirken yapılan işlemlerin aynısının yapılması yeterli oluyor.