Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

HEDEF LOJİSTİK İLE RÖPORTAJ

Temmuz 2017


HEDEF LOJİSTİK İLE RÖPORTAJ

1-Bize şu anki görevinizden söz edebilir misiniz ?

Hedef Lojistik Hizmetleri A.Ş. kurucusuyum. 2007 yılından itibaren de birfiil tüm operasyonun başında tüm firma görüşmelerini yurtiçi ve yurtdışı bağlantılarını yapıyorum.

2-Kişisel olarak kendi iş hayatınızla ilgili bugüne kadarki kariyerinizi ve bundan sonraki hedeflerinizi öğrenebilir miyiz?

Lisans Eğitimimi 1990 yılında Etiler Lisesinde tamamladım. Farklı sektörlerde iş deneyimlerimi tamamladıktan sonra şuan ki firmamın kuruluşu ile ilgili çalışmalarıma başladım. 2007 yılında Hedef Lojistik Hizmetleri A.Ş. adı altında firmamız faaliyetine başladı. Farklı sektörlerde çalışma ağımızı genişletmek üzerine yoğun çalışma ve firma görüşmelerimiz devam etmekte. Öncelikli olarak Erenköy Gümrüğüne bağlı  antrepo ile başlamış, devamında serbest depo hizmeti vermek üzere depolarımızı açtık. Amacımız oluşturduğumuz uzman kadro ile, gelişen lojistik süreçlerini ve  teknolojiyi kullanarak müşteri odaklı çözümlerle butik hizmet sunarak  müşterileri tarafından tercih edilen bir şirket haline gelmek

3-Hedef Lojistik Hizmetleri A.Ş. şu an sektörde nerede? Nasıl bir gelecek öngörüyor ve bu gelecekte nerede yer alacak?

Hedef Lojistik Hizmetleri A.Ş.; müşterilerimizle proje ortaklığı anlayışı ile ilişkiler kurarak, beklentileri doğrultusunda ihtiyaçlarına en uygun çözümlerle hızlı hizmet vererek katma değer kazanç yaratmak için çalışmalarına devam etmekte ve bu sektörde en güçlü firmaların arasında olmak için gerekli altyapı ve hizmet kalitesi için gerekli tüm çalışmaları yapmaktadır.

4-Hedef Lojistik Hizmetleri A.Ş. olarak değişen hizmet yapınız ile genişleyen kurumsal ve bireysel hizmetleriniz hakkında bilgi verir misiniz?

Müşterilerimizin gereksinimlerine bütünsel çözümler sunarak ve butik hizmet vererek sektöre yön veren ve tercih edilen güçlü bir firma olmak tüm amacımız. Beylikdüzü lojistik tesisimiz 2011 yılında Halkalı Gümrüğüne bağlı Antrepoyu açarak hızla büyümeye devam etmiştir. Büyükçekmece - Beylikdüzü’nde bulunan depomuz, toplam 30000 m2’lik alan üzerine kurulmuştur. 15000 m2’lik alan içerisinde gümrüklü saha - serbest depolama hizmeti vermektedir. 20 adet yükleme  boşaltma rampası ile hizmet veren firmamız 7 gün / 24 saat güvenlik personeli ve kamera sistemleri ile kontrol altında tutulmaktadır. Depomuz her türlü riske karşı, All Risk – özel sigorta poliçesi yapılmaktadır.

6-Bulunduğunuz sektörün bugünü ve geleceği hakkındaki fikirlerinizi öğrenebilir miyiz?

Türkiye’nin, şu anki yurtdışı bağlantıları ve yapılabilecek tüm iş hacminin yıl sonuna kadar daha da yoğunlaşacağı ve gerekli taleplerin bu konuda karşılanacağı bir seviyeye geleceğini düşünüyoruz. Doğru iletişim doğru hizmet kalitesini aynı seviyede tutabilen firmaların bu sektörde uzun süre iş yapabileceğini ve tüm bu iş alanındaki firmaların aynı bilince sahip olarak düzgün hizmet vermelerini bekliyoruz.

7-Şirket çalışanlarınız ve müşterileriniz için aktiviteleriniz mevcut mu?

Bir lojistik ve tanıtım firması olmamız sebebi ile bu tür aktvitelerimiz maalesef olmuyor. Çalışanlarımız ailemizden bireyler olarak gördüğümüz için, belirli aralıklarla minik kutlamalar yaparak keyifli zaman geçirmeye çalışıyoruz.