Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

GEBERIT’ DEN TEŞEKKÜR MEKTUBU

Ocak 2014


GEBERIT’ DEN TEŞEKKÜR MEKTUBU

Müşteri sadakat programında sizlere 27 yıldır hizmet sunan şirketler grubumuz, yapmış olduğumuz tüm projeleri en ince detayına kadar planlayıp, süreci azami dikkatle takip ederek başarıya ulaşması için maksimum enerji ve çabayı göstermekten kaçınmamaktadır. Bu emeklerimiz ve yoğun çabamız neticesinde, birlikte çalışmalar yaptığımız müşterilerimiz bizlere “Teşekkür” mektupları yollayarak bizleri onurlandırmaktadırlar. Bu ay da GEBERIT firması teşekkür mektubu yollayarak  INTERLINK şirketler grubunu onurlandırdı. INTERLINK şirketler grubu olarak iş ortaklığımız süresince bizlere katmış olduğunuz değerden dolayı sizlere ve nezdinizde bütün GEBERIT ailesine teşekkürlerimizi sunar, kampanya döneminin birlik ve beraberlik içerisinde devam etmesini umut eder, bundan sonraki çalışmalarında başarılar dileriz. Firmamıza yollanan teşekkür belgesini sizlerle paylaşmaktan büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz.

 “Firmamızca “YapıPuan” adıyla bu yıl ilk defa düzenlenen, satış noktalarındaki satış personelinin motivasyonunu arttırmak ve satış artışı sağlamak amacıyla düzenlenen hediye kampanyasının hazırlık aşamasındaki profesyonel destek ve uygulama sürecindeki başarılı organizasyonunuz için teşekkür ederiz.

 Projenin 2013 yılındaki perakende satışlarına katkı sağladığını düşünüyor, önümüzdeki yıllarda daha bu katkının büyüyeceğini ön görüyoruz.

 İş ortaklığınız için teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz.”