Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

FOTOĞRAFLARLA INTERLINK 12. BOWLING TURNUVASI

Haziran 2016


FOTOĞRAFLARLA INTERLINK 12. BOWLING TURNUVASI

Geride bıraktığımız 12. Interlink Şirketler Arası Bowling Turnuvası’nın ardından muhteşem organizasyonumuzu özetleyen ve yüzlerce fotoğraf arasından seçilen aşağıdaki kareleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

 KATILIMCILARDAN TURNUVAYLA İLGİLİ YORUMLAR

 Hürriyet - Güven GÜVENLİ

  1. INTERLINK şirketler Arası Bowling Turnuvası’na bizleri de aranıza aldığınız için çok mutlu olduk. Bu organizasyonda göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı başta Genel Müdürünüz Polat Bey’e ve emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki 13. Bowling turnuvasına görüşmek üzere, her daim başarılar temenni ediyoruz.

Vakıfbank - Hüseyin Tevfik ŞENEL

  1. INTERLINK şirketler Arası Bowling Turnuvasın’da başından finaline kadar çok keyifli 2 gün geçirdik. Katılan tüm firmalarla kaliteli ve bizim için çok değerli bir turnuvaydı. Teşekkürler.

Türk Telekom - Mesut ÇINAR

Organizasyon ve ilgi alaka samimi ve güzeldi. Düşünce ve uygulama başarılıydı. Hamburger çok kötüydü :)

EczacıbaşıSchwarzkopf - Burçin Ölmez TÜRK

Eğlenceli vakit geçirmek güzeldi :) Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürler.

Demirdöküm- Batuhan TUNCAY

İlk defa katıldığım geleneksel Interlink bowling turnuvasına DemirDöküm olarak çok güzel vakit geçirdik.  Organizasyon gayet başarılıydı biz de bir sonraki için kendimize dersler çıkardık.  Mutlaka önceden antreman yapacağız.  Emeği geçenlere teşekkürler seneye görüşmek üzere :)

Xerox - Can GEMALMAZ

Düzenlediğiniz geleneksel 12. INTERLINK şirketler Arası Bowling Turnuvası’na Xerox ekibi olarak katılmaktan büyük keyif aldık. Türkiye’nin öncü firmalarını  bir araya getiren bu organizasyonda emeği geçen INTERLINK ailesine teşekkür ederiz.

Blue House - Emine KALYONCU

INTERLINK ailesine, düzenlediği başarılı organizasyonda emeği geçen tüm ekibe, markamız ve katılan arkadaşlarımız adına çok teşekkür ederiz.  İş ortaklığı ruhunu başarıyla yansıtan bir organizasyondu. Hediyeler için ayrıca teşekkür ediyoruz.

Sistem A.ş. - Atalay BUDAK

Sistem A.ş. olarak senelerdir düzenli olarak katıldığımız bowling turnuvasında bu sene de yer almaktan büyük keyif duyduk. Yoğun iş temposu içinde ekibimizle birlikte eğlenmemizi sağlayan ve bu yoğunluk içinde bizlere nefes aldıran bu aktiviteniz için sizlere bir kez daha teşekkür ederiz. Gelecekteki organizasyonlarınızda tekrar görüşmek üzere...

Başbuğ Otomotiv - Serkan KARUL

Bu sene 12.’si düzenlenen ve Başbuğ olarak ilk defa katılmış olduğumuz INTERLINK şirketler Arası Bowling Turnuvası’da göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için teşekkür ederiz. Başbuğ firması olarak sizler ile böyle sıcak bir ortamda birlikte olmaktan ayrıca memnun olduğumuzu, gelecekte de yeniden bu tarz organizasyonlar da görüşmek istediğimizi bilmenizi isteriz. Göstermiş olduğunuz misafirperverlik için tekrar teşekkür ederiz. İlk üçe girerek derece yapan firmaları ve bireysel derece yapan yarışmacılar da tebrik ederiz.

Digicom - Sedat ÜN

INTERLINK'in gelenekselleşmiş bowling etkinliğinde yer alıp, bu heyecanın bir parçası olmak, Conti Ev Aletleri Ekibi olarak bizim için çok keyifliydi. Bu organizasyonda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunar ve gelecek yıllarda da devam etmesini temenni ederiz.