Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

ERİŞ YEM’DEN INTERLINK’E TEŞEKKÜRLER

Şubat 2013


ERİŞ YEM’DEN INTERLINK’E TEŞEKKÜRLER

INTERLINK 26 yıla yaklaşan tecrübesi ile Türkiye’nin önde gelen birçok firmasına Sadakat Projeleri çözümleri sunarak müşteri bağlılığını arttırmaya çalışıyor. Uzun yılların vermiş olduğu bilgi ve beceri hizmet verdiği firmaların memnuniyetini de üst seviyeye taşımakta. ERİŞ YEM INTERLINK’in 2008 yılından bu zamana kadar 3 farklı kampanya ile hizmet verdiği Türkiye yem sektörünün önde gelen firmalarında biri. Bu sayımızda da INTERLINK’ in hizmet verdiği firmalardan ERİŞ YEM’ in teşekkür yazısını sizlerle paylaşmak istiyoruz:

 “INTERLINK gibi işin profesyoneli olan bir firma ile çalıştığımız için önceliğimiz olan müşteri memnuniyetini ve müşterilerimizin mağdur olmamasını sağladık. Müşterilerimizin kampanyadan ürün sipariş edebilmesi için doldurması gereken anket formunda aldıkları hizmetin kalitesi ile alakalı sorular yönelterek INTERLINK ile çalışmamızın ne kadar doğru bir adım olduğunu anlamış olduk. INTERLINK firmasının uzman ve eğitimli kadrosunun müşteri odaklı yaklaşımlarını da müşterilerimiz aracılığı ile yakından izliyoruz. Sonuç olarak müşterilerimiz ürünlerimizi tercih ettiklerinde kaliteli yem almanın yanı sıra birde hediyeler alarak kazançlı çıkıyorlar. Bu durum satışlarımızı ve müşterilerimizi arttırmamızı sağlıyor. Aldığımız hizmetlerin geri dönüşünden memnun olduğumuz için bu sene kampanyamızda hediye kataloğu ile hediye dağıtmamıza ilave olarak Eriş Club sitesini kurarak 1000’e yakın ürün çeşidinin en uygun fiyatlarla ile müşterilerimize ulaştırmamızı dolayısıyla müşteri memnuniyetini arttırmamızı da sağladı.”

 INTERLINK olarak Eriş Yem’e iş ortaklığımız süresince bizlere katmış olduğu değerden dolayı teşekkür eder, kampanya döneminin birlik ve beraberlik içerisinde devam etmesini umut ederiz.