Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

CP GROUP’ UN CLUB SUNUMUNU INTERLINK YAPTI

Nisan 2008


CP GROUP’ UN  CLUB SUNUMUNU INTERLINK YAPTI

Faaliyetlerine 1921 yılında Tayland’ ta başlayan CP GROUP bu gün başta Çin olmak üzere Avrupa’ya odaklanan uluslar arası bir tarım – sanayi ve teknoloji şirketi olmuştur. Öncelikle tarımsal sanayi ve onu takip eden deniz ürünleri, otomotiv sanayi, petrokimya, telekomünikasyon gibi farklı alanlarda faaliyetlerini sürdüren CP GROUP Dünyanın en büyük yem üreticisidir. CP GROUP 1986 yılında Türkiye’de ilk yem fabrikasını açmıştır. Şu an İnegöl, Turgutlu, Ankara, Hendek, Hayrabolu ve Adana’da olmak üzere toplam 6 fabrika ile hizmet veren CP GROUP dünyada olduğu gibi Türkiye’de de açık ara sektörünün lideridir. CP GROUP sadece yem sektöründe değil tavuk, piliç, yumurta ve karides alanlarında da sektörde önemli bir pazar payına sahiptir.

CP GROUP TÜRKİYE, 01 Nisan 2008 tarihinde CP CLUB’ı kurdu. CP CLUB üyesi bayi, alt bayi, yetiştirici ve kooperatifler bundan sonra yapacakları her CP GROUP ürün alış verişlerinden belirlenen oranlarda puan kazanacaklar. INTERLINK’ in F-POS yazılımının kullanıldığı bu sistem ile puanlar CP CLUB üyesinin dosyasına kayıt edilecek, sistem teknolojik altyapı ile çalıştığından CP GROUP hangi müşterisinin hangi bayiden hangi ürünü ne kadar ve ne zaman aldığına kadar tüm detayları online olarak takip edebilecek.

Sistemin detaylarını anlatmak üzere bizde INTERLINK olarak 04 Nisan 2008 tarihinde Antalya Belek Club Letoonia’da yapılan CP GROUP bayi toplantısına katıldık. Club sistemin sunumunu gerçekleştirdik. Toplantıya katılan yaklaşık 300 CP GROUP bayi ve alt bayisine sistemi tanıtıp nasıl puan kazanacaklarını ve nasıl puan dağıtacaklarını  detaylı olarak anlattık. Bayi ve alt bayiler sistemi birinci ağızdan dinleyip hem daha yakından tanıma fırsatı buldular hem de kafalarında oluşan tüm sorulara cevap buldular. Sunum sonrası bayi ve alt bayilerin yoğun ilgileriyle karşılaştık. Katılımcılara hediye katalogları ve club cardları toplantıdan önce dağıtılmıştı. Club üyeleri sistem hakkında bilgi aldıkları gibi yapacakları alışverişlerden kazanacakları puanları hesaplayıp daha orada hediyelerini seçmeye başladılar. Bu da bize sistemin ne kadar doğru çalıştığını, her zaman ifade ettiğimiz promosyonun gücünü, çoktan seçme özgürlüğünün faydalarını, algılama değerinin hedef kitle üzerindeki etkisini bir kez daha gösterdi.

CP GROUP, bayi ve alt bayileri için sadece sunum ve eğitimler organize etmemişti. Aynı gece katıldığımız gala yemeğinde çok eğlenceli de vakit geçirdik. Şirketin tüm üst düzey yöneticileri, bölge müdürleri, satış temsilcileri, bayi ve alt bayiler ile birlikte keyifli bir gece yaşadık. Özel animasyonlar, çekilişler ve ödül töreni ile renklenen gecede Antalya’nın popüler sesi Didar’ın sahne performansı da görülmeye değerdi.

CP GROUP ailesine bu organizasyonda bizi ağırladıkları için teşekkür eder CP CLUB’ ın hayırlı olmasını ve hem CP GROUP’ a hem de üyelerine bol kazanç sağlamasını dileriz.