Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

BU SEFERKİ ÖDÜLÜMÜZ DE LONDRA’ DAN !

Haziran 2018


BU SEFERKİ ÖDÜLÜMÜZ DE LONDRA’ DAN !

“Sadakat Programlarında Sosyal Sorumluluk” projemizle kısa bir süre önce TÜRKİYE KURUMSAL SOSYAL SORUMLULUK DERNEĞİ’ nin “Birleşmiş Milletler Küresel Hedef“ ödülüne layık görülmüştük. Ayrıntılar için:

https://www.interlink.com.tr/kurumsal/News/Detail/interlink__birlesmis_milletler_kuresel_hedef_odulunu_aldi/300

Bu seferki kazandığımız ödül de INTERLINK bünyesinde bulunan Sistem Koordinatörlerimizden Can Taşcıoğlu’ na aynı projeden dolayı bireysel olarak verildi. İlgili proje kendisinin fikri olduğundan dolayı kendisi 2018 yılının Sadakat Programları Sektöründe yükselen 30 yıldızından biri olarak seçildi ve Londra’ da bulunan Loyalty Magazine Awards’ a davet edilip ödülünü aldı. Kendisi bu 30 kişi arasındaki ilk ve tek Türk’ tü. 500’ e yakın katılımcının katıldığı ve bu sene 7.si düzenlenen Loyalty Magazine Awards “Sadakat Programlarının Oscarları” diye de anılmakta. Böyle genç ve dinamik bireylerin bünyemizde yer alması bizi INTERLINK ŞİRKETLER GRUBU olarak son derece mutlu edip heyecanlandırmakta. Kendisinin başarılarının devamını diler ve ilerideki başarılarında ona yol gösterip desteklemek için elimizden geleni yapacağımızı belirtmek isteriz.

Loyalty Magazine Awards 2018 hakkında ayrıntılı bilgi için; https://www.theloyaltymagazineawards.com/winners-announced-from-a-truly-global-loyalty-magazine-awards-2018/