Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

ALLIANZ SİGORTA’ DAN TEŞEKKÜR MEKTUBU

Aralık 2013


ALLIANZ SİGORTA’ DAN TEŞEKKÜR MEKTUBU

INTERLINK Şirketler Grubu olarak, 26 yıllık deneyimimizi, maksimum efor sıfır hata prensipleriyle birleştirip ortaya koyduğumuz yenilikçi pozitif değerler, iş ortaklarımızın memnuniyetini arttırmaktadır. Proje devamlılığının en önemli kriterlerinden olan bu anlayış iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını tüm öğelerin merkezinde tutma prensibiyle hayat bulmakta. Bunun en güzel ve gururlu sonucu iş ortağımızdan aldığımız teşekkür mektubudur. Sadakat programları konusunda tercihini bizden yana kullanmış ALLIANZ Sigortanın ‘Teşekkür Mektubu’nu sizlerle düzenli iletişim aracımız olan bu mecrada değerli okuyucularımızla paylaşmak istiyoruz.

 “INTERLINK firması ile ortak geliştirdiğimiz Allianz Lig projemiz 2012 yılından itibaren devreye alınmış ve devam etmektedir. INTERLINK ‘in projede tedarik, sevkiyat, takip ve satış sonrası destek sorumluluğu bulunmaktadır. Sigorta sektöründe ses getiren bu projede ilkleri birlikte başarmış olmakla birlikte, lider uygulamayı sürekli geliştirmeye devam etmekteyiz. Ürün çeşitliliği ve güncelliği konusunda standartlarımızı oluşturmuş ve aksatmadan takip ediyor durumdayız.”

 INTERLINK olarak ALLIANZ’ a iş ortaklığımız süresince bizlere katmış olduğu değerden dolayı teşekkür eder, kampanya döneminin birlik ve beraberlik içerisinde devam etmesini umut ederiz.