Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

13. BOWLING TURNUVAMIZ YAKLAŞIYOR

Eylül 2017


13. BOWLING TURNUVAMIZ YAKLAŞIYOR

Bu yıl 13.’ sü düzenlenecek olan ve müdavimlerinin sabırsızlıkla beklediği “INTERLINK Şirketlerarası Bowling Turnuvası” için geri sayım başlamış durumda. Önceki turnuvalarımızda görmüş olduğumuz ilginin bir sonucu olarak, bu sene de düzenleyeceğimiz turnuvanın eksiksiz ve sorunsuz yaşanması idealiyle çalışmalarımıza başladık. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da turnuvada dereceye girenlere sponsorlarımız vasıtasıyla yüzlerce hediye vereceğiz. Turnuvayı, profesyonel turnuvaların da düzenlendiği Timeout Bowling salonunda düzenlememize rağmen ne yazık ki 48 takımın üzerini ağırlayamıyoruz. Bundan dolayı başvurular kayıt tarihine göre kabul edileceğinden, kayıtların başladığı anda hemen kayıt yaptırmanızı önerir ve başarılar dileriz.

  

Turnuva Katılım Şartları:

  • İlk başvuran 48 şirket katılabilecektir. Katılımcı şirketlerin INTERLINK’ in hizmet verdiği firmalar arasında olması gerekmektedir.
  • 4 kişilik takımın en az 2 oyuncusunun katılımcı firmanın Pazarlama, Satış ve/veya Satınalma bölümlerinde çalışıyor olması gerekmektedir.
  • Her şirket en fazla 1 takım ile katılabilir, Holdinglerin ve Şirketler Gruplarının farklışirketlerinden gelen fazla takımla katılım talepleri  INTERLINK tarafından değerlendirilecektir.
  • Bu turnuva hizmet verdiğimiz ve INTERLINK portföyünde yer alan firmalar arasında yapılmaktadır.