HABERLER

SADAKAT PROGRAMLARINDA INTERLINK HIZI

SADAKAT PROGRAMLARINDA INTERLINK HIZI 2017 yılına çok hızlı başladığımızı duyurmuştuk ve bu hız sizlerin desteği ile doruğa ulaştı.

INTERLINK’ TE EĞİTİM SAATİ

INTERLINK’ TE EĞİTİM SAATİ Interlink firması olarak, çalışanlarımıza çeşitli konularda eğitimler vererek gerekli bilgi ve deneyim kazanmalarına devam ediyoruz.

INTERLINK 9. BOWLING TURNUVASI SONUÇLANDI

INTERLINK 9. BOWLING TURNUVASI SONUÇLANDI Türkiye’nin en büyük Bowling salonu ‘Cosmic Bowling’te gerçekleştirilen geleneksel INTERLINK Şirketler Arası 9.Bowling Turnuvası, 64 firmayı temsilen 4’er kişiden oluşan takımların katılımıyla 2 gün boyunca rekabete sahne oldu.

Kamupanya'nın 1. Yılını Vodafone ile Birlikte Kutladık

Kamupanya'nın 1. Yılını Vodafone ile Birlikte Kutladık Sadakat sistemlerinde yeni bir dönemin başlangıcı olan Kamupanya 1 yaşında.

INTERLINK YENİ BİNASINDA

INTERLINK YENİ BİNASINDA INTERLINK ŞİRKETLER GRUBU olarak 7 yıldır çalışmakta olduğumuz binamızdan, büyümenin verdiği yer darlığından kurtulmak adına, INTERLINK İTHALAT İHRACAT ve PAZARLAMA A.Ş’ yi ayırdık.

Coca-Cola'dan Interlink'e Teşekkürler...

Coca-Cola'dan Interlink'e Teşekkürler... Coca-Cola'dan Kıdem Ödülü Kampanyası için Interlink'e Teşekkür Mektubu

Interlink'ten Bolluca Hayvan Barınağına Ziyaret

Interlink'ten Bolluca Hayvan Barınağına Ziyaret Arnavutköy'deki Bolluca Köpek Barınağı Interlink tarafından ziyaret edildi.

Vodafone'dan Interlink'e Teşekkür

Vodafone'dan Interlink'e Teşekkür Vodafone’dan Kamupanya İçin Interlink’e Teşekkür Mektubu

Eriş Yem'den Interlink'e Teşekkürler

Eriş Yem'den Interlink'e Teşekkürler Üçüncü kampanyasını gerçekleştiren Eriş Yem'den Interlink'e teşekkür mektubu.

Interlink Haber 6 Yaşında

Interlink Haber 6 Yaşında İş dünyasının dinamikleri ve gelişmeleri 6 yıldır gazetemizden takip ediliyor.
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5 Slideshow Image 6 Slideshow Image 7 Slideshow Image 8 Slideshow Image 3
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5 Slideshow Image 6 Slideshow Image 7 Slideshow Image 8